عکس های احسان علیخانی در برنامه چهارشنبه خندوانه ۱۲ خرداد ۹۵

عکس های احسان علیخانی در خندوانه ۱۲ خرداد ۹۵

   عکس های احسان علیخانی در برنامه خندوانه

عکس های احسان علیخانی در برنامه خندوانه 12 خرداد 95

عکس های احسان علیخانی در برنامه خندوانه ۱۲ خرداد ۹۵

عکس های احسان علیخانی در برنامه خندوانه

در این قسمت عکس های احسان علیخانی در برنامه خندوانه ۱۲ خرداد ۹۵ را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

یازده سال است که برنامه «ماه عسل»، برنامه ثابت ماه رمضان‌های شبکه سوم است. امسال هم همانند سالیان گذشته با اجرای علیخانی و از آغاز ماه مبارک رمضان ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
پخش برنامه تلویزیونی «ماه عسل» امسال با اجرای احسان علیخانی از روز دوشنبه ۱۷ خرداد ماه و یک روز پیش از آغاز ماه مبارک رمضان در حالی آغاز می شود که احسان علیخانی امسال هم آدم‌‌های خاصی را به برنامه دعوت می‌کند، انسانهایی که در زندگی با مشکلات ویژ‌ه‌ای روبه‌رو شده‌اند، اما توانسته‌اند از پس آنها برآیند.
در اولین قسمت این برنامه که گزارشی از زندگی امروزه مهمان‌های سال گذشته «ماه عسل» خواهد بود، از دکور جدید این برنامه نیز رونمایی می‌شود.
دکور امسال «ماه عسل» برخلاف سال‌های گذشته به صورت مکانیکی نخواهد بود اما به گونه‌ای است که برای اولین بار نحوه ورود مهمانان به دکور پخش می‌شود و شکل اجرای احسان علیخانی بر آن تاثیرگذار است. یکی از ویژگیهای اصلی در دکور برنامه این است که نور در دکور برنامه بیشتر شده است و رنگ مشکی به کار رفته در سالهای گذشته تا حد زیادی کمتر شده و به سمت روشنایی رفته است.
خوانندگان تیتراژ ابتدایی و انتهایی «ماه عسل» تا امروز مشخص نشده است و قرار است که تا چند روز آینده خوانندگان برنامه «ماه عسل» نهایی و اعلام شود.
«ماه عسل» یک برنامه زنده تلویریونی با زمینه اجتماعی-معنوی و با حضور مهمان‌هایی از متن جامعه است که از سال ۱۳۸۶ تاکنون هر سال ماه رمضان قبل از افطار از شبکه سه سیما پخش می‌شود. ایده اولیه این برنامه متعلق به احسان علیخانی است که پس از اجرای برنامه‌های مناسبتی «جزر و مد» در سالهای ۸۴ و ۸۵ تصمیم گرفت خودش برنامه‌ای مستقل برای ماه رمضان بسازد و این گونه بود که «ماه عسل» از سال ۸۶ متولد شد.
مهمان‌های این برنامه غالباً مردم عادی جامعه هستند که توانستند در زندگیشان کار مهمی انجام بدهند یا در زندگی افراد دیگر تأثیرگذار بوده‌اند و یا حادثه مهمی در زندگیشان رخ داده است. اکثر میهمان‌های «ماه عسل» در زندگی خود با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده‌اند اما همگی با امید، پشتکار و تلاش و مبارزه بر مشکلات غلبه کرده و به انسان‌های موفقی در زندگی خود تبدیل شده‌اند.
این برنامه سعی دارد با تلنگرهایی که از طریق مهمانان مختلف به مخاطب می‌زند، وجدان بیننده را بیدار کند.

احسان علی خانی در برنامه خندوانه 12 خرداد 95

احسان علی خانی در برنامه خندوانه ۱۲ خرداد ۹۵

احسان علی خانی در برنامه خندوانه 12 خرداد 95

احسان علی خانی در برنامه خندوانه ۱۲ خرداد ۹۵

احسان علی خانی در برنامه خندوانه 12 خرداد 95

احسان علی خانی در برنامه خندوانه ۱۲ خرداد ۹۵

احسان علی خانی در برنامه خندوانه 12 خرداد 95

احسان علی خانی در برنامه خندوانه ۱۲ خرداد ۹۵

احسان علی خانی در برنامه خندوانه 12 خرداد 95

احسان علی خانی در برنامه خندوانه ۱۲ خرداد ۹۵

احسان علی خانی در برنامه خندوانه 12 خرداد 95

احسان علی خانی در برنامه خندوانه ۱۲ خرداد ۹۵

عکس احسان علی خانی در برنامه خندوانه 12 خرداد 95

عکی احسان علی خانی در برنامه خندوانه ۱۲ خرداد ۹۵

عکس های احسان علیخانی در برنامه خندوانه


 منبع :jezghel.com

Images for عکس های احسان علیخانی در برنامه خندوانه ۱۲ خرداد ۹۵ عکس های احسان علیخانی در برنامه خندوانه ۱۲ خرداد ۹۵ | بروزترین‌ها beroztarin.com/post/32042.html‎Cached4 ساعت قبل ... در این قسمت از بروزترین عکس های احسان علیخانی در برنامه خندوانه ۱۲ خرداد ۹۵ را برای شما عزیزان قرار داده ایم. یازده سال است که برنامه «ماه عسل»، ... دانلود خندوانه 12 خرداد 95 | جناب خان و احسان علیخانی | قسمت 55 wikipedia.nasrblog.com/دانلود-برنامه-خندوانه-با-حضور-احسان-علیخانی-و-جناب-خان-چهارشنبه-12-خرداد-95.html‎Cached1 روز پیش ... برچسب ها:دانلود خندوانه 12 خرداد 95 با حضور احسان علیخانی,دانلود خندوانه ... با حجم کم,عکسهای احسان علیخانی در برنامه خندوانه,زمان پخش برنامه خندوانه ... دانلود خندوانه 12 خرداد 95 با حضور احسان علیخانی و جناب خان downloadjadid95.ir/1395/03/دانلود-خندوانه-حضور-احسان-علیخانی/‎Cached23 ساعت قبل ... دانلود خندوانه ۱۲ خرداد ۹۵ | احسان علیخانی و جناب خان | قسمت ۵۵ ... احسان علیخانی, عکسهای احسان علیخانی در برنامه خندوانه, مصاحبه رامبد جوان با احسان ... احسان علیخانی در برنامه خندوانه | بیر پاپ آپ www.birpopup.ir/احسان-علیخانی-در-برنامه-خندوانه/‎Cached20 ساعت قبل ... احسان علیخانی مجری ماه عسل در برنامه خندوانه + عکس – اولی ها ... ۲۱ ساعت پیش – برچسب ها: دانلود خندوانه 12 خرداد 95، احسان علیخانی در خندوانه+لینک ... دانلود فیلم احسان علیخانی در برنامه خندوانه خرداد ۹۵ - سایت تفریحی ... ofoghfun.com/video-ehsan-alikhani-khndvanh-khordad-95/‎Cached2 روز پیش ... سایت تفریحی افق,عکس,فیلم,دانلود ... دانلود فیلم حضور احسان علیخانی در برنامه خندوانه رامبد جوان روز چهارشنبه ۱۲ خرداد ۹۵ که دیشب این برنامه ضبط ... به برنامه خندوانه رفت و یکی از جالب‌ ترین برنامه‌ های سری جدید خندوانه ضبط شد. دانلود برنامه خندوانه با احسان عیخانی 12 خرداد 95 | دانلود آهنگ | سرگرمی ... pasokhname-khordad95.ir/.../دانلود-برنامه-خندوانه-با-احسان-عیخانی-12/‎Cached6 ساعت قبل ... دانلود خندوانه 12 خرداد 95 | جناب خان و احسان علیخانی | قسمت 55 ... برنامه خندوانه احسان علیخانی 95/3/12,عکس های احسان علیخانی در برنامه خندوانه کنار ... دانلود خندوانه 12 خرداد با حضور احسان علیخانی و جناب خان - سایت ناگهان nagahan.com/honari/post-660‎Cached9 ساعت قبل ... مجری برنامه ماه عسل در خندوانه - خندوانه و ماه عسل - ماه عسل جدید در ماه رمصان - ماه عسل 95 ... عکس های دیده نشده احسان علیخانی و جناب خان در خندوانه 12 خرداد. دانلود خندوانه 12 خرداد 95 | احسان علیخانی و جناب خان | قسمت 55 ... news99.blog.ir/.../دانلود-خندوانه-12-خرداد-95-احسان-علیخانی-و-جناب-خان-قسمت-55‎Cached1 روز پیش ... برچسب ها:دانلود برنامه خندوانه با حضور احسان علیخانی و جناب خان ... خندوانه با حضور جناب خان احسان علیخانی,دانلود برنامه خندوانه 12 خرداد 1395 قسمت 55 ... حضور احسان علیخانی لینک مستقیم,عکس های احسان علیخانی در برنامه خندوانه ... عکس های احسان علیخانی در برنامه خندوانه کنار رامبد جوان و جناب خان ... beroznews.com/ehsan-alikhani-khandevane-rambod-javan-jenab-khan-photo/‎Cached2 روز پیش ... احسان علیخانی با ارسال عکس خود و اعلام حضورش در برنامه خندوانه و رامید جوان و ... این برنامه شب گذشته در استودیو اصلی خندوانه ضبط شد و روز چهارشنبه ۱۲ خرداد از شبکه .... خبر سیل و طغیان رودخانه ها در خوزستان ۲۶ فروردین ۹۵+عکس.