نتیجه بازی بارسلونا و منچسترسیتی سه شنبه 11 آبان 95,دانلود فیلم خلاصه بازی بارسلونا و منچسترسیتی 11 آبان 95,بازی دیشب بارسلونا و منچسترسیتی سه شنبه 11 آبان 95,ترکیب بازی لیگ قهرمانان اروپا منجستر سینی و بارسلونا 11 آبان 95,گل های بازی بارسونا و منچسترسیتی سه شنبه 11 آبان 95,بازی لیگ قهرمانان اروپا منچسترسیتی بارسلونا,نتیجه بازی پارسلونا منچسترسیتی 11 آبان,منچسترسیتی لیگ قهرمانان اروپا,نتیجه بازی دیشب بارسلونا و منچسترسیتی چند چند شد؟,بازی لیگ قهرمانان اروپا,نتیجه بازی دیشب بارسلونا و منچسترسیتی
نتیجه بازی بارسلونا و منچسترسیتی سه شنبه 11 آبان 95

نتیجه بازی: منچسترسیتی 3 - 1 بارسلونا

منبع:سرویس ویدیو ورزش 3

گزارش بازی:

منچسترسیتی در شرایطی میزبان بارسلونا بود که در 6 دیدار قبلی با این تیم هرگز طعم پیروزی را نچشیده بود و قصد داشت در خانه سنت شکنی کند.

 

در دقایق ابتدایی بازی به آرامی دنبال شد و دو تیم همدیگر را محک می زدند و صحنه سرنگون شدن استرلینگ توسط اومتیتی در دقیقه 10، شاید تنها حادثه مهم اوایل بازی بود.

 

 

 

 

 

اولین موقعیت مهم بارسلونا در بازی، گل اول را برای بلوگرانا را به همراه داشت. ضد حمله سریع شاگردان انریکه منتج به گلزنی لیونل مسی در انگلیس شد. نفوذ نیمار از سمت چپ و پاس زیبای او به مسی، او را در موقعیت بسیار خوبی قرار داد و ضربه زمینی او به سمت چپ دروازه کابایرو، گل اول را برای بارسا به ارمغان آورد.

 

 

 

 

 

 

بعد از گل، سیتیزن ها آهنگی هجومی به خود گرفتند و ضربه محکم گوندوغان در دقیقه 23 با مهار خوب تراشتگن همراه بود. در دقیقه 34، نیمار در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفت اما تعلل او باعث از دست رفتن موقعیت شد.

 

دو دقیقه بعد، آندره گومس در موقعیت بسیار خوبی قرار داشت اما او نیز در باز کردن دروازه کابایرو ناکام ماند و یک دقیقه بعد ارسال زیبای مسی از روی سر سوارز رد شد تا بازی با همان نتیجه باقی بماند.

 

اما در دقیقه 39 بالاخره دروازه بارسلونا باز شد و همکاری زیبای بازیکنان منچسترسیتی و پاس بسیار خوب استرلینگ در دهانه دروازه به گوندوغان رسید تا این هافبک آلمانی، گل تساوی را به ثمر برساند.

 

 

 

 

 

در ادامه، حملات دو تیم به سرانجام نرسید تا نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد.

 

اما بازی در نیمه دوم نیز با حملات خطرناک دو تیم آغاز شد. در دقیقه 47، استرلینگ می توانست دروازه بارسا را باز کند اما تعلل او در زدن ضربه نهایی باعث شد تا موقعیت از دست برود. یک دقیقه بعد، ضربه آگوئرو با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 50، اوتیتی در دو صحنه می توانست گلزنی کند اما بدشانسی و تعلل باعث شد تا بازی با همان نتیجه تساوی دنبال شود.

 

اما یک دقیقه بعد و روی یک ضربه آزاد، دی بروین موفق شد با ضربه ای غیرقابل مهار، گل دوم سیتیزن ها را در خانه به ثمر برساند تا منچستر 2-1 از حریف نامدار خود پیش افتد.

 

 

 

 

 

بعد از گل، اوتامندی این موقعیت را داشت که اختلاف را به 2 گل برساند اما در این امر موفق نبود. در دقیقه 59، سوارز موقعیت خوبی داشت تا بازی را به تساوی بکشند اما کنترل بد او مانع این اتفاق شد. لحظاتی بعد، نفوذ خوب کولاروف از سمت چپ با پاس عرضی او همراه بود اما دی بروین نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

 

 

 

 

در دقیقه 64، نفوذ سوارز و پاس زیبای او به درون محوطه جریمه، آندره گومس را در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه او به تیر افقی برخورد کرد. چند لحظه بعد، ضدحمله سریع سیتیزن ها، دی بروین را در موقعیت خوبی قرار داد اما ضربه او از پشت محوطه جریمه با سایش به تیر دروازه به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 72، سیتیزن ها موفق شدند گل سوم را نیز توسط ایکای گوندوغان به ثمر برسانند. ضدحمله سیتیزن ها بعد از کرنر بارسا، با پاس فوق العاده دی بروین به ناواس همراه بود اما آگوئرو نتوانست از پاس او به خوبی استفاده کند و در برگشت، گوندوغان درون شش قدم با ضربه ای محکم دروازه تراشتگن را گشود تا اختلاف به 2 گل برسد.

 

 

 

 

 

 

دقایقی بعد، حمله خطرناک بارسلونا می توانست اختلاف را کم کند اما نیمار در آفساید قرار داشت. در دقیقه 80، آگوئرو در موقعیت خوبی قرار داشت اما ضربه او از زاویه بسته ره به جایی نبرد. در ادامه نیز حملات دو تیم بی نتیجه ماند تا در نهایت منچسترسیتی با 3 گل از سد حریف نامدار خود گذر کند.

ترکیب احتمالی بازی منچستر سیتی و بارسلونا

 سیتیزن ها و بلوگرانا در روز چهارشنبه در بازی برگشت مرحله گروهی در انگلیس به مصاف هم خواهند رفت. بازی رفت با 4 گل به سود بارسا به پایان رسید.

 

سرخیو آگوئرو، گلزن آرژانتینی منچسترسیتی که در بازی رفت نیمکت نشین بود، احتمالا در این دیدار از ابتدا به میدان خواهد رفت. آگوئرو در دیدار ابتدای هفته در برابر وست بروم دو گل به ثمر رساند و از آمادگی خوبی برخوردار است.

 

اما اوضاع خط دفاعی سیتیزن ها مشخص نیست و با توجه به مصدومیت زابالتا در بازی رفت، احتمال استفاده از مافئو 19 ساله در ترکیب این تیم زیاد است. البته در دیدار برابر وست بروم، فرناندینیو در پست دفاع راست به میدان رفت. دی بروین و گوندوغان، احتمالا بازیکنان فیکس منچسترسیتی در این دیدار خواهند بود و با توجه به اخراج براوو، ویلی کابایرو درون دروازه قرار خواهد گرفت.

 

 

 

 

در آن سو، جرارد پیکه، آندرس اینیستا و جوردی آلبا به علت مصدومیتی که در هفته های اخیر گریبان آنها را گرفته، قادر به حضور در ترکیب بارسا نیستند و لوکاس دینه، اومتیتی و رافینینا در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت. آردا توران و دنیس سوارز نیز می توانند دیگر انتخاب های لوییس انریکه برای قرار گرفتن در خط میانی باشند.

 

 

 

 

مثلث خوفناک مسی، سوارز و نیمار نیز قاعدتا اولین انتخاب انریکه برای رویارویی با حریف انگلیسی در ورزشگاه اتحاد خواهند بود و بوسکتس و راکیتیچ در میانه میدان، بازیگردان بارسا خواهند بود.


پیش بازی بارسلونا - منچسترسیتی

 شاگردان گواردیولا پس از کسب ۶ بازی با عدم کسب پیروزی (که ضعیف ‌ترین آمار در دوره مربی گری گواردیولا بود)، موفق شدند ۴-۰ وست بروم را شکست دهند و با روحیه خوبی برای این بازی خود را آماده کنند؛ هر چند حریف هم در فرم خوبی قرار دارد و با برد در دیدار رفت، امیدوار است دیدار برگشت را هم با کسب ۳ امتیاز به پایان برساند.

 

اخبار دو تیم


پابلو زابالتا، باکاری سانیا و فابین دلف از منچسترسیتی به علت مصدومیت قادر به همراهی سیتیزن ها نخواهند بود. بدین ترتیب سیتی دو مدافع راست اصلی اش را در اختیار ندارد و باید از دیگر گزینه ها در پست دفاع راست استفاده کند؛ همچنین کلودیو براوو پس از اخراج در دیدار رفت، از حضور در این دیدار محروم است و ویلی کابایرو جانشین او خواهد شد.

 


بارسا نیز  جرارد پیکه، آندرس اینیستا، الیکس ویدال، یوردی آلبا و جرمی متیو را به علت مصدومیت در اختیار ندارد و باید دید آیا غیبت این ستاره ها، آبی اناری ها را در دیدار برگشت دچار مشکل می کند یا نه.

 

آمار

 

بارسا در هر ۵ بازی اخیرش مقابل سیتی به پیروزی رسیده است. سیتی سنگین ترین شکست چمپیونزلیگی خود را در دیدار رفت تجربه کرد؛ دیداری که در آن ۴-۰ مغلوب آبی اناری ها شد.

گواردیولا پیش از این نیز به عنوان مربی مقابل بارسا قرار گرفته بود. او فصل ۱۵-۲۰۱۴، با بایرن مونیخ در نیمه نهایی به مصاف بارسا رفت که در مجموع دو بازی ۵-۳ شکست خورد.

 

 

 

سیتی در ۶ بازی اخیر خانگی اش در چمپیونزلیگ شکستی متحمل نشده است. در حقیقت آنها هیچگاه نتوانسته اند ۷ بازی پیاپی بدون شکست در سی ال داشته باشند. بارسلونا در ۳ بازی خارج از خانه اخیرش مقابل تیم های انگلیسی به ۳ پیروزی دست پیدا کرده که ۲ بازی آن مقابل سیتی بوده است.

 

بارسا در ۲۰ بازی خارج از خانه اخیرش در مرحله گروهی چمپیونزلیگ موفق به گلزنی شده و انتظار می‌رود این روند ادامه پیدا کند.

 

ترکیب احتمالی دو تیم:

 


گواردیولا:بازی در برابر بارسلونا برای ما فینال است

دو هفته پیش منچسترسیتی در نیوکمپ با 4 گل مغلوب بارسلونا شد و این هفته در بازی برگشت و در ورزشگاه اتحاد، دوباره سیتیزن ها بدون بازیکنانی مثل براوو و زابالتا به مصاف بلوگرانا خواهند رفت.

 

گواردیولا گفت: "باید از بازی های همانند جدال رفت با بارسلونا درس بگیریم. اگر من در رابطه با درس گرفتن از بازی ها و اتفاقاتی که در طول فصل صحبت می کنم منظورم همین شرایط است. همیشه گفته ام و باز هم تاکید می کنم که قهرمان شدن در لیگ قهرمانان بسیار دشوار است. بازی کردن در مقابل بارسلونا حتی در شرایط مساوی 11 به 11 نیز بسیار دشوار است و زمانیکه یک بازیکن از تیم شما اخراج شود تقریبا غیرممکن است.

 

 

 

 

قطعا ما باید پیشرفت کنیم اما باید قبول کرد که نتیجه بازی رفت را اشتباهات رقم زد و فوتبال بازی اشتباهات است. بعضی وقت ها اتفاقاتی در زمین رخ می دهد که ناعادلانه است اما باید یاد بگیریم که در همین شرایط پیشرفت کنیم و نسبت به گذشته بازی بهتری ارائه دهیم.

 

من معتقدم در مقابل بارسلونا باید بهترین نمایش خود را ارائه دهیم و همانند یک فینال بازی کنیم. شاید این بازی برای آنها حکم فینال را نداشته باشد اما ما چنین حسی داریم و باید امتیازاتی که از دست داده ایم را جبران کنیم. باید در تمام طول 90 دقیقه تمرکز خود را حفظ کرده و بدانیم که کیفیت رقیب باعث بروز اشتباهات ما در بازی رفت شده است. در بازی رفت شانس های اندکی داشتیم و باید این بار سعی کنیم تا نسبت به جدال نیوکمپ، بهتر از موقعیت ها استفاده کنیم. من هیچ وقت قبل از یک دیدار در رابطه با پیروزی احتمالی فکر نکرده ام اما ما باید شانس خود را برای گذشتن از سد بارسا امتحان کنیم".

منبع: ورزش سه برچسب ها:نتیجه بازی بارسلونا و منچسترسیتی سه شنبه 11 آبان 95,دانلود فیلم خلاصه بازی بارسلونا و منچسترسیتی 11 آبان 95,بازی دیشب بارسلونا و منچسترسیتی سه شنبه 11 آبان 95,ترکیب بازی لیگ قهرمانان اروپا منجستر سینی و بارسلونا 11 آبان 95,گل های بازی بارسونا و منچسترسیتی سه شنبه 11 آبان 95,بازی لیگ قهرمانان اروپا منچسترسیتی بارسونا,نتیجه بازی پارسلونا منچسترسیتی 11 آبان,منچسترسیتی لیگ قهرمانان اروپا,نتیجه بازی دیشب بارسلونا و منچسترسیتی چند چند شد؟

نتیجه بازی بارسلونا منچسترسیتی 11 آبان 95 | دانلود خلاصه و گلها ...

faradl.com/.../11/.../نتیجه-بازی-بارسلونا-منچسترسیتی-11-آبان-..