نتیجه بازی ایران و سوریه امروز 25 آبان 95 | دانلود فیلم خلاصه و گل ها,نتیجه بازی ایرران سوریه مقدماتی جام جهانی,بازی ایران و سوریه سه شنبه 25 آبان 95,دانلود فیلم خلاصه بازی امروز ایران و سوریه 25 آبان 95,خلاصه بازی ایران و سوریه مقدماتی جام جهانی 2018,ترکیب بازی ایران و سوریه سه شنبه 25 آبان 95,دانلود گل های بازی ایران و سوریه 25 آبان 95,ایران و سوریه 25 آبان 95,نتیجه بازی امروز ایران و سوریه,زمان بازی ایران و سوریه,ساعت بازی ایران سوریه,فیلم بازی فوتبال ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95خلاصه بازی و گلهای ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,دانلود خلاصه بازی و گلهای ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 , ,پیش بازی خلاصه بازی و گلهای ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,پخش آنلاین خلاصه بازی و گلهای ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,پخش آنلاین بازی و گلهای ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,دانلود بازی ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,
نتیجه بازی ایران و سوریه امروز 25 آبان 95 | دانلود فیلم خلاصه و گل ها
دانلود فیلم خلاصه بازی امروز ایران و سوریه 25 آبان 95
نتیجه بازی: ایران 0 - 0 سوریه 

زمان بازی: سه شنبه ساعت 15:30


منبع: سرویس ویدیو ورزش 3


گزارش بازی:

  در شرایطی که بازی با برتری مطلق ایران پیش می رفت، در نهایت شاگردان کی روش در زمین نامساعد و شرایط غیر استاندارد استادیوم تانکو عبدالرحمان نتوانستند توپ را از دروازه بان نه چندان جوانمرد سوریه عبور دهند و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت دادند.

 

 


سه شنبه 25 آبان 1395

استادیوم: تانکو عبدالرحمان  تماشاگر: حدود 6 هزار نفر
داور: علی الصباح 

 

 

 


ترکیب سوریه:

 

ابراهیم عالمه، احمد الصالح(ظاهر المیدانی 21)، عمرو میدانی، علاء الشبلی، مؤید عجان، خالد المبیض، تامر الحاج محمد، ، عمرو جنیات، عمر خریبین(هادی ال مصری 90) وسنحاریب ملکی(المواس 75).
سرمربی: ایمن حکیم

 


ترکیب ایران:

 

سوشا مکانی، سیدجلال حسینی، رامین رضاییان، کریم انصاریفرد، مرتضی پورعلی گنجی، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، سعید عزت اللهی(پورقاز 79)، اشکان دژآگه(وحید امیری 65)، مهدی طارمی(رضا قوچان نژاد 60) و علیرضا جهانبخش
سرمربی: کارلوس کی روش

 

 

اخطار

 

علا الشبلی(45) از سوریه

 

 

 

 

 

شرح بازی:

 


تیم ملی در نیمه دوم توانست شرایط بهتری برای رسیدن به دروازه سوریه به خود اختصاص دهد و بارها تا مرز باز کردن دروازه سوریه نیز پیش رفت.
وقفه 45 دقیقه ای ابتدای بازی و در نهایت برگزاری آن در زمینی که در 10 دقیقه ابتدای شرایط انجام بازی را با دردسر مواجه کرده بود باعث شد تا شاگردان کارلوس کی روش در رسیدن به نتیجه لازم دور بمانند و با کسب تک امتیاز البته به صدرنشینی خود ادامه دهند.
کی روش بیشترین ضربه را در این بازی بعد از شرایط جوی و چمن استادیوم از وقت کشی حریف خورد و سوری ها بارها بعد از اینکه ایران در تملک توپ و زمین موفق عمل می کردند با قطع بازی و مصدومیت های صوری باعث شدند تا آنها نتوانند روی جریان بازی تمرکز لازم را داشته باشند.

 

 

بازیکن برتر:

 


دروازه بان سوریه در تک موقعیت های بازی توانست نقش ناجی تیمش را ایفا کند و در نهایت موفق به بسته نگه داشتن دروازه اش شود. ابراهیم عالمه که البته بارها با مصدومیت های صوری خود اقدام به قطع بازی می کرد و از این تاکتیک نیز برای رسیدن به نتیجه مدنظر تیمش سود می برد و از این طریق به خواسته اش نیز رسید.

 

 

 

دقایق حساس

 

 

دقیقه 1: شرایط بد زمین با توجه به بارندگی کاملا روی دوندگی بازیکنان تاثیرگذار نشان می دهد و بازیکنان در همین ثانیه های ابتدایی با لیز خوردن و عدم کنترل مناسب توپ این مساله را به نمایش گذاشتند.

 

دقیقه 3: اشکان دژآگه در سمت چپ محوطه جریمه توپ را برای مهدی طارمی مهیا کرد که ضربه این بازیکن با توجه به خیس بودن زمین با شرایط سختی توسط دروازه بان سوریه دفع شد.

 

دقیقه 13: روی یک ضربه ایستگاهی مهاجم سوری از خروج نامطمئن سوشا مکانی نتوانست استفاده کند و توپش را با ضربه سر به بیرون فرستاد.

 

دقیقه 30: اشتباه بازیکنان ایران یک کرنر را نصیب سوریه کرد که مهاجمان این تیم نتوانستند از آن سود ببرند.

 

دقیقه 34: حرکت کریم انصاریفرد به سمت دروازه سوریه با دخالت مدافع سوری همراه شد که در ادامه او با سماجت توپ را از آن خود کرد اما ضربه نهایی را نتوانست به خوبی سمت دروازه حریف بزند و توپ در اختیار دروازه بان قرار گرفت.

 

دقیقه 37: روی شلوغی درون محوطه جریمه بازیکنان ایران می توانستند دروازه سوریه را با تهدید همراه کنند که ضربه نهایی به خوبی نواخته نشد.

 

دقیقه 52: در یک ضدحمله عمر الخریبین صاحب فرصت شد که ضربه اش از پشت محوطه جریمه با اختلاف به بیرون رفت.

 

دقیقه 54: ارسال بلند از سوی رامین رضاییان پشت محوطه جریمه نصیب مهدی طارمی شد که این بازیکن بعد از کنترل توپ، ضربه را به سمت دروازه نواخت که با اختلاف به بیرون رفت.

 

دقیقه 76: ضربه ایستگاهی خطرناک برای سوریه از پشت محوطه جریمه ایران با برخورد توپ به زمین در نزدیکی سوشا مکانی با اختلاف کم به بیرون رفت تا خطر از روی دروازه ایران دور شود.

 

دقیقه 77: ارسال خطرناک از سوی علیرضا جهانبخش با دفع توپ از زیر تیرک به یک کرنر برای تیم ملی ایران تبدیل شد.

 

دقیقه 80: پرتاب اوت بلند توسط وحید امیری با برش مناسب از سوی انصاریفرد همراه شد که توپ در آستانه استفاده حمله وران ایران توسط آلما، دروازه بان سوری دفع شد.

 

دقیقه 86: بهترین فرصت گلزنی برای تیم ملی ایران روی ارسال میلاد محمدی روی تیر دوم و ضربه سر جهانبخش با اختلاف کم به بیرون رفت.


آمار بازی ایران - سوریه

به گزارش "ورزش سه" بخش های مربوط را چنین مرور میکنیم:


1-درصدد مالکیت:ایران که در پایان نیمه اول درصدد مالکیت توپش کمتر بود در پایان بازی با درصد 56 درصد تصاحب توپ ،بهتر عمل کرد .


2-شوت  به دروازه وداخل چارچوب:ایران 11 وسوریه 8 بار به سمت دروازه ها اقدام به شوت کردند وایران 5 بار وحریفش یک بار توپ را به سمت موقعیت چارچوب ضربه زدند !


3-ایران 8 بار کرنر زد وسوریه 3 بار تا روشن باشد ایران بسیار بیشتر در فاز تهاجم قرار گرفته است .


4-20 خطا در بازی 2 تیم ثبت شد تا بازی علیرغم انجام در چنین زمینی کم خطا باشد .11 بار ما و9 بار حریف،خطا ایجاد کردند .


5-آفساید گیری سوری ها ،از نمایه های بازی آنها بود .5بار ایران در این سد گرفتار شدند که اعلام یکی از 5 مورد احتمالا با اشتباه داور بوده وایران روی این اشتباه از ثبت یک گل محروم شده است .سوری ها هم یک بار در آفساید ماندند .


6-نجات دروازه:دروازه بان سوریه 5 بار دروازه خود را با واکنش اش نجات داد وگلر ایران یک بار،البته احتمالا نیازی به این نبود که سوشا بار دیگر دروازه ایران را نجات دهد .


7-فقط یک کارت زرد در زمینی باتلاق گونه نشان از خوش اخلاقی 2 تیم ومهم تر قدرت مدیریت داور داشت چرا که با توجه به درگیری های شدید صحنه مهم بازی،می شد بازیکنان دیگری را رنگی کرد وآنها را با کارت زرد وقرمز بیشتر مواجه کرد!
رختکن تیم ملی پیش از دیدار با سوریه:

دقایقی پیش عکسی از رختکن تیم ملی پیش از دیدار برابر سوریه منتشر شد و در این تصویر چند نکته خودنمایی می‌کند.


موضوع اول که در این تصویرها به چشم می‌آید امکانات نه چندان مناسب رختکن ورزشگاه عبدالرحمان می‌باشد، که نشان می‌دهد علاوه بر سکوهای بدون صندلی و چمن خراب، رختکن این ورزشگاه هم شرایط مساعدی ندارد. استفاده از سرامیک روی دیوار اتاق رختکن و استفاده از نیمکت های چوبی هیچ تناسبی با استانداردهای مورد تایید فیفا برای برگزاری مسابقاتی در این سطح را ندارد.


نکته دیگر به ترتیب قرار گرفتن پیراهن های تیم ملی باز می گردد که نمی توان از روی آن حدسی ر مورد ترکیب اصلی تیم ملی داشت. در حالی که ترکیب تیم ملی سوریه دقایقی پیش اعلام شد، هنوز کارلوس کی‌روش فهرست یازده مرد اصلی خود برای این دیدار حساس را اعلام نکرده است.


گفتنی است دیدار دو تیم سوریه و ایران از ساعت 15:30 دقیقه به وقت تهران آغاز خواهد شد.

 برچسب ها:خلاصه بازی و گلهای ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,دانلود خلاصه بازی و گلهای ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,فیلم خلاصه بازی و گلهای ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهای ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,پیش بازی خلاصه بازی و گلهای ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,پخش آنلاین خلاصه بازی و گلهای ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,پخش آنلاین بازی و گلهای ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,دانلود بازی ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,خلاصه گل های ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,خلاصه بازی ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,دانلود فیلم ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,خلاصه بازی و دانلود فیلم ایران سوریه سه شنبه 25 آبان 95 ,پخش آنلاین فیلم ایران