وضعیت تعطیلی مدارس تهران شنبه 29 آبان 95 | آیا شنبه تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس تهران شنبه 29 آبان 95,آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟ ,آیا شنبه تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس شنبه 29 آبان 95 ,آیا شنبه مدارس تعطیل است؟,اطلاعیه تعطیلی مدارس 29 آبان 95,تعطیلی مدارس 29 آبان 95,آیا مدارس مهران شنبه 29 آبان 95 تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس اهواز شنبه 29 آبان 95, آیا فردا شنبه مدارس تعطیل است؟,آیا فردا شنبه 29 آبان مدارس تعطیله؟,آلودگی هوا و تعطیلی مدارس 29 آبان 95,تعطیلی مدارس تهران شنبه 29 آبان,اطلاعیه تعطیلی مدارس شنبه 29 آبان 95,تعطیلی مدارس و آلودگی هوا 29 آبان 95,آیا مدارس تهران 29 روز شنبه آبان 95 تعطیل است / ۹۵/۸/۲9,وضعیت تعطیلی مدارس تهران بزرگ,تعطیلی مدارس 29 آبان 95 تعطیل است،خبر تعطیلی مدارس آبان ۹۵،تعطیلی مدارس 29 آبان 95,آیا مدارس شنبه 29 آبان تعطیله, شنبه ۲۹ تعطیل میشه،آیا مدارس تهران شنبه ۲۹ آبان تعطیل است خبر تعطیلی مدارس شنبه 29 آبان ، آیا مدارس کرج تعطیل است،خبر تعطیلی مدارس شنبه ۲۹ آبان نود پنج 95,وضعیت تعطیلی مدارس شنبه بیست و نهم آبان نود پنج 95 , خبر تعطیلی مدارس تهران بزرگ شنبه 29 آبان ,تعطیلی مدارس پایتخت
وضعیت تعطیلی مدارس تهران شنبه 29 آبان 95 | آیا مدارس شنبه تعطیل است؟


اطلاعیه آموزش و پرورش: مدارس کشور روز شنبه 29 آبان 95 دایر است
 مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: فعالیت تمام مدارس و مراکز آموزشی کشور در روز شنبه بیست و نهم آبان به روال عادی در جریان است.

در بستر فرهنگ کار و تلاش چیزی به نام بین التعطیلین وجود ندارد و آموزه‌های دینی و حرکت در مسیر توسعه و بالندگی و تأکید رئیس جمهور در دولت تدبیر و امید، بر کار و اهمیت مضاعف وتلاش مجدانه همه ارکان دولت است و نهاد آموزش و پرورش به عنوان دستگاهی فرهنگ ساز رسالت بزرگی در نهادینه شدن فرهنگ تلاش و کار مسئولانه  دارد و تحقق این امر علاوه بر جدیت مدیران و فرهنگیان در مدارس، همراهی و همدلی خانواده‌ها و مساعدت اولیا دانش‌آموزان را نیز می‌طلبد.
منبع: خبرگزاری فارسلغو تعطیلی مدارس شادگان در روز شنبه 29 آبان

فرماندار شادگان گفت: بنا بر بررسی‌های مجدد و با هدف جلوگیری از افت تحصیلی دانش‌آموزان، تمام مدارس شهرستان فردا دایر هستند.

بهروز فرج‌اللهی اظهار کرد: اگرچه پیش از این تصمیم برتعطیلی مدارس گرفته شد، اما با بررسی‌های مجدد و به‌منظور جلوگیری از افت تحصیلی دانش‌آموزان در نهایت فردا فعالیت کلیه مدارس برقرار خواهد بود.

وی با تأکید بر دایر بودن تمام مدارس شادگان در روز شنبه، تصریح کرد: به علت تعطیلی‌های مکرر مدارس در این منطقه که علل مختلفی دارند دانش‌آموزان از تحصیل عقب افتاده‌اند بنابراین نیازی به تعطیلی بیشتر مدارس نیست.

تاکنون و با اعلام دایر بودن مدارس شادگان تنها مدارس شوش و اندیمشک و دشت آزادگان در خوزستان، فردا 29 آبان‌ماه تعطیل هستند.
منبع:ایسنا

مدارس شوش، اندیمشک و شادگان در روز شنبه 29 آبان تعطیل اعلام شد

عالیت مدارس شوش، اندیمشک و شادگان در روز شنبه به مناسبت برگزاری مراسم اربعین و قرار داشتن این شهرها در مسیر تردد زائران تعطیل اعلام شد.

به گزارش فارس، از چند روز پیش شایعات و چشم به‌راهی فراوان در بین دانش‌آموزان مبنی بر تعطیلی یک روز قبل از اربعین در استان به گوش می‌رسید که این مهم به تصمیم مسؤولان شهرستان‌ها مربوط می‌شد.

با توجه به بالا رفتن تردد و ترافیک زائران در مرزهای خروجی خوزستان و همچنین وارد شدن شمار زیادی از زائران به کشور تردد در برخی از مسیرهای استان و منتهی به برگزاری مراسم اربعین بالا رفته است.

از این رو در روز گذشته به دلیل تردد زائران و استقبال از آنها فعالیت تمام مدارس شهرستان شوش تعطیل اعلام شد.

با توجه به اینکه محمد تقی‌زاده مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان صبح امروز تعطیلی مدارس در شهرستان‌ها را به خود شهرستانها واگذار کرد، شهروندان منتظر تصمیم‌گیری‌های مسؤولین شهرستان خود هستند.

بر اساس آخرین خبرها علاوه بر شهرستان شوش، فعالیت مدارس شهرستان‌های اندیمشک و شادگان برای فردا نیز تعطیل اعلام شد.

در صورت تعطیلی مدارس شهرستان‌های دیگر اخبار آن متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود.

منبع: عصر ایران


فرمانداران غرب خوزستان می توانند مدارس را شنبه تعطیل کنند

محمد تقی زاده روز جمعه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این روزها خوزستان و بخصوص غرب استان میزبان هزاران زائر ابا عبدالله الحسین(ع) است.
وی گفت: با توجه به سرد شدن هوا به خصوص در شبها ممکن است زائران برای اسکان با مشکل مواجه باشند که در این زمینه آمادگی داریم تا مدارسمان را در اختیار زائران اربعین حسینی قرار دهیم.
وی اضافه کرد: در حال حاضر شهرستانهای اهواز، دشت آزادگان، شوش، اندیمشک، خرمشهر، آبادان و هویزه در مسیر اصلی زائران اربعین حسینی قرار دارند.
تقی زاده اظهار کرد: در حال حاضر فرماندار شوش تصمیم گرفته است مدارس این شهرستان را در شنبه تعطیل اعلام کند اما فرماندار دیگری برای تعطیلی روز شنبه اعلام آمادگی نکرده است ولی ممکن است با توجه به سردی یکباره هوا برخی فرمانداران تصمیم به تعطیلی مدارس خود کنند.
مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: خوشبختانه دانش آموزان و والدین آنها و نیز جامعه فرهنگیان استان خوزستان استقبال بسیار خوبی تا کنون از زائران ابا عبدالله الحسین (ع) داشته اند.
استان خوزستان دارای دو مرز اصلی در چذابه و شلمچه با کشور عراق دارد و سالانه در مراسم اربعین حسینی بیش از یک میلیون نفر از این دو مرز به کشور عراق عزیمت می کنند.
بیش از یک میلیون نفر دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی استان خوزستان در سال تحصیلی جدید مشغول تحصیل هستند.
منبع: ایرنا


مدارس شوش شنبه 29 آبان 95 تعطیل است

مدیر آموزش‌وپرورش شوش از تعطیلی همه مدارس این شهرستان در روز شنبه، 29 آبان‌ماه با تصمیم فرماندار برای خدمات‌رسانی هرچه بهتر به زوار اربعین خبر داد.

مجتبی دیناروند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خوزستان، ‌با اعلام این خبر اظهار کرد: به دلیل حجم بالای زائران اربعین که گویا امسال تعداد زوار بسیار بیشتر از سال‌های گذشته است، طی رایزنی‌هایی با فرماندار قرار بر این شد که مدارس در روز شنبه، 29 آبان‌ماه تعطیل شوند که از هر نظر برای خدمات رسانی به زائران آماده باشیم و بتوانیم آن تعداد از زائرانی را که روز قبل از اربعین در شوش حضور پیدا می‌کنند، اسکان دهیم.

وی با بیان اینکه شهرستان شوش هرساله برای برگزاری مراسم اربعین پذیرای تعداد زیادی از زوار است و در روز اربعین نیز مراسم‌های بسیار گسترده‌ای در این شهرستان برگزار می‌شود، گفت: 40 باب از مدارس از امروز برای اسکان زائران آماده‌سازی خواهند شد، زیرا تعدادی از زائران روز قبل از اربعین از روستاها و شهرهای اطراف پیاده به سمت شوش حرکت می‌کنند تا در مراسم روز اربعین در حرم حضرت دانیال نبی(ع) شرکت کنند.

مدیر آموزش‌وپرورش شوش تصریح کرد: همچنین شوش مسیر تردد تعدادی از زائران اربعین از مرز چذابه است و با توجه به فعال بودن این مرز و عبور زائران، این تمهیدات اندیشیده شد تا از نظر خدمات‌رسانی به زوار مشکلی وجود نداشته باشد.

منبع: ایسنابرچسب ها:وضعیت تعطیلی مدارس تهران شنبه 29 آبان 95 | آیا شنبه تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس تهران شنبه 29 آبان 95,آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟ ,آیا شنبه تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس شنبه 29 آبان 95 ,آیا شنبه مدارس تعطیل است؟,اطلاعیه تعطیلی مدارس 29 آبان 95,تعطیلی مدارس 29 آبان 95,آیا مدارس مهران شنبه 29 آبان 95 تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس اهواز شنبه 29 آبان 95, آیا فردا شنبه مدارس تعطیل است؟,آیا فردا شنبه 29 آبان مدارس تعطیله؟,آلودگی هوا و تعطیلی مدارس 29 آبان 95,تعطیلی مدارس تهران شنبه 29 آبان,اطلاعیه تعطیلی مدارس شنبه 29 آبان 95,تعطیلی مدارس و آلودگی هوا 29 آبان 95,آیا مدارس تهران 29 روز شنبه آبان 95 تعطیل است / ۹۵/۸/۲9,وضعیت تعطیلی مدارس تهران بزرگ,تعطیلی مدارس 29 آبان 95 تعطیل است،خبر تعطیلی مدارس آبان ۹۵،تعطیلی مدارس 29 آبان 95,آیا مدارس شنبه 29 آبان تعطیله, شنبه ۲۹ تعطیل میشه،آیا مدارس تهران شنبه ۲۹ آبان تعطیل استخبر تعطیلی مدارس شنبه 29 آبان ، آیا مدارس کرج تعطیل است،خبر تعطیلی مدارس شنبه ۲۹ آبان نود پنج 95,وضعیت تعطیلی مدارس شنبه بیست و نهم آبان نود پنج 95 , خبر تعطیلی مدارس تهران بزرگ شنبه 29 آبان ,تعطیلی مدارس پایتخت

وضعیت تعطیلی مدارس تهران 29 آبان 95 | آیا شنبه تعطیل است؟ :: نمونه ...

nemonesoal.blog.ir/.../وضعیت-تعطیلی-مدارس-تهران-24-آبان-95-آی...
Nov 19, 2016 - برچسب ها: تعطیلی مدارس تهران 29 آبان 95، آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟، وضعیت تعطیلی مد

آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟ | جدید 95 | عکس,دانلود,فیلم ...ارس ...