آیا مدارس تهران فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس تهران سه شنبه 14 آذر 95,آلودگی هوای تهران و اخبار تعطیلی مدارس تهران سه شنبه,کدام مدارس تهران فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیله؟,خبرهای تعطیله مدارس سه شنبه 14 دی 95,وضعی تعطیلی مدارس استان تهران سه شنبه 14 دی,وضعیت تعطیلی استان البرز 14 دی 95,تعطیلی مدارس 114 دی 95
آیا مدارس تهران فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا سه شنبه 14 دی 95:

اطلاعیه برای تعطیلی مدارس تهران در سه شنبه 14 دی 95 صادر نشد.


باد آلودگی های تهران را با خود برد/ تعطیلی مدارس منتفی استدر حالی که هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروههای حساس بود، از ساعتی قبل با وزش باد در پایتخت،از آلودگیها در شمال تهران کاسته شده است. 


باد آلودگی های تهران را با خود برد/ تعطیلی مدارس منتفی است
هنوز آلودگی در مرکز و جنوب تهران در شرایط ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد اما پیش بینی می شود با استمرار وزش باد میزان آلودگی در این مناطق هم کاهش یابد. 

گفتنی است با رسیدن شاخص ذرات معلق روی عدد بیش از 150 و استمرار این وضعیت کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تشکیل جلسه داده و در مورد تعطیلی مدارس تصمیم می گیرد. با توجه به کاهش شاخص 
آلودگی این کمیته امروز تشکیل جلسه نخواهد داد. 
منبع: خبرگزاری میزان


دمای تهران 5 درجه کاهش می یابد

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان استان طی امروز و دو روز آینده صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
براساس این گزارش امروز در پاره ای نقاط غبار محلی بود که پیش بینی می شود با وزش باد بتدریج از میزان غبار و آلودگی هوا کاسته شود و فردا نیز در بخش های جنوبی و غربی استان تهران در برخی ساعت وزش باد شدید را خواهیم داشت.
در گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، کمینه و بیشینه دمای شهر تهران طی روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب (3 و 14)، (1 و 11) و (0 و 9) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
براساس این گزارشریال مناطق شمیران - اقدسیه و فرودگاه مهرآباد با 16 درجه سانتیگراد و فیروزکوه - امین آباد با 4 درجه سانتیگراد زیر صفر گرمترین و سردترین مناطق استان تهران طی 24 ساعت گذشته بودند.
همچنین در این مدت ایستگاه های آبعلی با 3.6 میلیمتر و دماوند با 1.4 میلیمتر بیشترین و کمترین بارندگی را در استان تهران داشته اند.
منبع: ایرنا

برچسب ها:آیا مدارس تهران فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس تهران سه شنبه 14 آذر 95,آلودگی هوای تهران و اخبار تعطیلی مدارس تهران سه شنبه,کدام مدارس تهران فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیله؟,خبرهای تعطیله مدارس سه شنبه 14 دی 95,وضعی تعطیلی مدارس استان تهران سه شنبه 14 دی,وضعیت تعطیلی استان البرز 14 دی 95,