آیا مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95,آیا مدارس تهران فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیل است؟,آیا مدارس تبریز فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیله,آیا مدارس کرج سه شنبه 14 دی تعطیل است؟,اخبار آلودگی هوا و تعطیلی مدارس 14 دی 95,اطلاعیه های تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95,وضعیت تعطیلی مدارس آذربایجان شرقی 14 دی,خبر های تعطیلی مدارس فردا 14 دی,وضع ت تعطیلی مدارس اهواز, ارومیه,آذربایجان غربی, لرستان,مشهد,البرز فردا سه شنبه 14 دی 95,تعطیلی مدارس سه شنبه 14 دی 95,وضعیت تعطیلی مدارس سه شنبه چهاردهم دی نود و پنج,وضعیت تعطیلی مدارس 95/10/14,تعطیلی مدارس 14 دی,
آیا مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیل است؟
وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95:
با توجه به آلودگی هوا و برف و سرما در چند روز گذشته برخی از مدارس تعطیل بودند ولی برای فردا سه شنبه 14 دی هنوز اطبلاعیه ای صادر نشده است در صورت صدور اطلاعیه این پست بروز می شود.

در صورت صدور اطلاعیه برای تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 14دی 95 این پست بروز می شود...

فردا فعالیت مدارس اهواز برقرار است
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مدارس اهواز فردا (14 دی) تعطیل نیست.

محمد تقی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار علمی و آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، درباره وضعیت فعالیت مدارس اهواز باتوجه به ادامه قطعی آب اظهار کرد: بعید می‌دانم این مشکل تا فردا ادامه داشته باشد، اما هنوز آبفای اهواز هیچ اطلاعی در خصوص رفع این مشکل به آموزش و پرورش نداده است.

وی تأکید کرد: فعالیت کلیه مدارس اهواز، فردا (سه شنبه، 14 دی) به روال عادی برقرار است.
منبع:ایسنا

افزایش آلودگی هوا در شهرهای صنعتی از‌ جمعه/ بارش‌های امسال یک‌دوم ‌رقم سال قبل

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس براساس تحلیل داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی،  امروز با فراهم بودن شرایط ناپایدار جوی بارش باران و برف و وزش باد در بخش‌های استانهای واقع در زاگرس مرکزی، نواحی مرکزی، شمال شرق و شرق کشور پیش‌بینی می‌شود، این شرایط روز سه‌شنبه در شمال شرق کشور برقرار است.

‌در این مدت بارش برف موجب لغزندگی و کاهش دید افقی در جاده‌های کوهستانی و اختلال در تردد جاده‌ای این مناطق خواهد شد.‌

روز دوشنبه 95/10/13‌ بارش باران و برف و وزش باد در شمال خوزستان، جنوب شرق لرستان، چهارمحال و بختیاری و خراسان رضوی پیش‌بینی می‌شود.

روز سه‌شنبه 95/10/14‌ بارش باران و برف و وزش باد در خراسان رضوی پیش‌بینی می‌شود.

با توجه به شدت بارش در روی زاگرس مرکزی، در استان لرستان احتمال آب‌گرفتگی معابر عمومی وجود دارد، همچنین بارش برف در گردنه‌های کوهستانی می‌تواند سبب اختلال در تردد جاده‌ای شود‌، بنابراین توصیه می‌شود اقدامات لازم برای حفظ ایمنی و جلوگیری خسارت احتمالی به‌عمل آید.

امروز شدت بارش‌ها در شمال خوزستان، شرق لرستان، شمال چهارمحال و بختیاری و خراسان رضوی است.

روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در برخی مناطق دامنه‌های جنوبی البرز و شمال شرق و شرق کشور به سبب وزش باد مقداری از غلظت غبار در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کاسته خواهد شد.

از روز جمعه تا روز یکشنبه هفته آینده پایداری و سکون نسبی جو در اغلب مناطق کشور حاکم است،بنابراین مجدداً افزایش آلاینده‌های جوی و ناسالم بودن هوا در شهرهای صنعتی و پر جمعیت برای گروه‌های حساس پیش‌بینی می‌شود.

از روز سه‌شنبه تا جمعه خلیج فارس و دریای عمان به سبب وزش باد شدید مواج است.

در 3 روز آینده در پاره‌ای از نقاط جنوب شرق کشور در برخی ساعات وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود و پدیده گرد و خاک دور از انتظار نیست.

آسمان تهران طی 2 روز آینده صاف همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود. بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 11 و 1 درجه خواهد بود.

روز آینده تبریز و ارومیه با کمینه دمای 8 درجه زیر صفر سردترین شهرهای کشور و بندرعباس با بیشینه دمای 26 درجه بالای صفر گرمترین شهر کشور خواهد بود.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز 9 دی‌ماه امسال 48.4 میلی‌متر ثبت شد که بارش سال جاری 48.2 درصد بارش سال گذشته است.

منبع: خبرگزاری فارس


باد آلودگی های تهران را با خود برد/ تعطیلی مدارس منتفی استدر حالی که هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروههای حساس بود، از ساعتی قبل با وزش باد در پایتخت،از آلودگیها در شمال تهران کاسته شده است. 


باد آلودگی های تهران را با خود برد/ تعطیلی مدارس منتفی است
هنوز آلودگی در مرکز و جنوب تهران در شرایط ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد اما پیش بینی می شود با استمرار وزش باد میزان آلودگی در این مناطق هم کاهش یابد. 

گفتنی است با رسیدن شاخص ذرات معلق روی عدد بیش از 150 و استمرار این وضعیت کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تشکیل جلسه داده و در مورد تعطیلی مدارس تصمیم می گیرد. با توجه به کاهش شاخص 
آلودگی این کمیته امروز تشکیل جلسه نخواهد داد. 
منبع: خبرگزاری میزان


دمای تهران 5 درجه کاهش می یابد

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان استان طی امروز و دو روز آینده صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
براساس این گزارش امروز در پاره ای نقاط غبار محلی بود که پیش بینی می شود با وزش باد بتدریج از میزان غبار و آلودگی هوا کاسته شود و فردا نیز در بخش های جنوبی و غربی استان تهران در برخی ساعت وزش باد شدید را خواهیم داشت.
در گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، کمینه و بیشینه دمای شهر تهران طی روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب (3 و 14)، (1 و 11) و (0 و 9) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
براساس این گزارشریال مناطق شمیران - اقدسیه و فرودگاه مهرآباد با 16 درجه سانتیگراد و فیروزکوه - امین آباد با 4 درجه سانتیگراد زیر صفر گرمترین و سردترین مناطق استان تهران طی 24 ساعت گذشته بودند.
همچنین در این مدت ایستگاه های آبعلی با 3.6 میلیمتر و دماوند با 1.4 میلیمتر بیشترین و کمترین بارندگی را در استان تهران داشته اند.
منبع: ایرنا

اطلاعیه های دیروز:

تعطیلی مدارس نوبت عصر اهواز به دلیل قطعی آب! در دوشنبه 13 دی 95

مدارس نوبت عصر اهواز به دلیل ادامه قطعی آب تعطیل اعلام شد.

به گزارش فارس، قطعی آب در مناطق غرب اهواز که از شب گذشته تا عصر امروز ادامه خواهد داشت باعث تعطیلی مدارس نوبت تمام مدارس اهواز شد.

اداره کل آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرده با توجه به اهمیت سلامت دانش آموزان و نیاز آنان به آب ترجیح دادیم که تمام مدارس این کلانشهر در نوبت بعد از ظهر تعطیل شوند.

بنا به اعلام شرکت آبفای اهواز با توجه به اشکالات پیش آمده در روند تعمیرات تصفیه خانه آب شماره دو اهواز٬ مناطق غرب اهواز تا ساعت 17 امروز، 13 دی ماه با قطعی و افت فشار آب مواجه هستند.

برخی منابع از احتمال ادامه قطعی آب در اهواز تا فردا خبر می‌دهند.
منبع: فارس


مدارس نوبت عصر تبریز  در دوشنبه 13 دی 95 به علت آلودگی هوا تعطیل شد

به علت آلودگی هوا، مدارس مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه‌ی دوره‌ی اول نواحی پنجگانه تبریز و همچنین مدارس، خسرو شاه و سردرود امروز (دوشنبه) در شیفت بعد ازظهر تعطیل است.

به گزارش ایسنا، تعطیلی مدارس تبریز در شیفت بعد از ظهر، براساس تصمیم کمیته اضطرار ستاد مدیریت بحران شهرستان تبریز و با توجه به تداوم آلودگی و وارونگی هوا و همچنین افزایش میزان آلاینده‌ها به بیش از 160 انجام گرفته است.

 مدارس مقطع متوسطه دوره‌ی دوم نیز بعد از اخذ آزمون، تعطیل شده و مدارس متوسطه دوره‌ی دوم که امتحان نداشته باشند تعطیل خواهند بود و همچنین امتحانات نهایی سر موعد برگزار شده و امتحانات هماهنگ استانی بزرگسالان و آموزش از راه دور نیز سر موعد برگزار می‌شودَ.

به گزارش ایسنا، پیش از این مدارس مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه‌ی دوره‌ی اول نواحی پنجگانه تبریز، خسرو شاه و سردرود در شیفت صبح امروز (دوشنبه ۱۳ دی‌ماه) نیز تعطیل اعلام شده بود.
منبع: ایسنا


تعطیلی مهدکودک ها،پیش دبستان ها و مدارس ابتدایی البرز بجز طالقان

کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان البرز شامگاه یکشنبه در استانداری البرز برگزار شد و به دلیل افزایش غلظت آلاینده ها در هوای استان، تصمیم به تعطیلی مهد کودک ها، پیش دبستان ها و مدارس ابتدایی در شهرستان های کرج، فردیس، نظرآباد، ساوجبلاغ و اشتهارد در نوبت صبح و عصر در روز دوشنبه گرفت.
شاخص آلودگی هوا در روز یکشنبه در کرج مرکز استان البرز به 173 رسید و بر این اساس آلوده ترین کلانشهر کشور بود.
منصور رحمانیان مدیرکل هواشناسی البرز به خبرنگار ایرنا گفت که پایداری هوا بیشتر در شهرهای صنعتی و پرجمعیت استان البرز وجود دارد.
وی بیان داشت: از اواخر وقت روز دوشنبه هفته جاری و اوایل روز سه شنبه به سبب پیش بینی وزش باد از غلظت غبار آلاینده های استان به تدریج کاسته می شود. 
این مسئول دمای سرعت وزش باد برای امروز البرز را20 کیلومتر در ساعت اعلام کرد و گفت:سرعت وزش باد در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری 28 و 36 کیلومتر در ساعت پییش بینی می شودو در برخی مناطق و دامنه های البرز گاهی وزش باد شدید حدود 44کیلومتر در ساعت وجود دارد.
منبع: ایرنا

مدارس تبریز در نوبت صبح فردا دوشنبه 13 دی 95 تعطیل است

به دنبال تداوم آلودگی هوا، فردا مدارس شهرستان تبریز تعطیل اعلام شد.

بر اساس تصمیم کمیته اضطرار ستاد مدیریت بحران شهرستان تبریز؛ به دلیل  تداوم آلودگی، وارونگی هوا و افزایش میزان آلاینده ها به بیش از 160psi، مدارس مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی وو متوسطه‌ی دوره ی اول نواحی پنجگانه تبریز، خسرو شاه و سردرود در شیفت صبح فرداا (دوشنبه ۱۳ دی‌ماه) تعطیل شد.

گفتنی است، مدارس مقطع متوسطه دوره‌ی دوم فردا بعد از اخذ آزمون تعطیل می‌شود و مدارس متوسطه دوره‌ی دوم که امتحان نداشته باشند، تعطیل خواهد بود.

منبع:ایسنا

برچسب ها:آیا مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95,آیا مدارس تهران فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیل است؟,آیا مدارس تبریز فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیله,آیا مدارس کرج سه شنبه 14 دی تعطیل است؟,اخبار آلودگی هوا و تعطیلی مدارس 14 دی 95,اطلاعیه های تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95,وضعیت تعطیلی مدارس آذربایجان شرقی 14 دی,خبر های تعطیلی مدارس فردا 14 دی,وضع ت تعطیلی مدارس اهواز, ارومیه,آذربایجان غربی, لرستان,مشهد,البرز فردا سه شنبه 14 دی 95,تعطیلی مدارس سه شنبه 14 دی 95,وضعیت تعطیلی مدارس سه شنبه چهاردهم دی نود و پنج,وضعیت تعطیلی مدارس 95/10/14