وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95 | آیا سه شنبه مدارس تعطیل است؟,آیا فردا سه شنبه 14 دی 95 مدارس تعطیل است؟,آیا مدارس تهران فردا سه شنبه 14 دی تعطیل است؟,آیا مدارس تبریز فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیله؟,آیا مدارس کرج فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیله؟,وضعیت تعطیلی مدارس تبریز سه شنبه 14 دی 95,اطلاعیه تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95,وضعیت آلودگی هوای تهران و کرج و البرز و تبریز سه شنبه 14 دی 95,اخبار تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95,کدام مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95 بر اثر آلودگی هوا تعطیل است؟,بارش برف و سرما و تعطیلی مدارس سه شنبه 14 دی 95,وضعیت تعطیلی مدارس آذربایجان شرقی سه شنبه 14 دی 95,وضعیت تعطیلی مدارس تهران سه شنبه 14 دی,وضعیت تعطیلی مدارس اردبیل و کرج فردا دوشنبه ,آلودگی هوا و تعطیلی مدارس سه شنبه 14 دی,آیا مدارس ارومیه فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیل است؟,بارش برف و وضعیت تعطیلی مدارس سه شنبه 14 دی,خبرهای تعطیلی مدارس در استان ها فردا سه شنبه 14 دی 95,آیا فردا 14 دی مدارس تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس آذربایجان غربی و اصفهان ، همدان و زنجان و چهار محال بختیاری  و کرمانشاه  و مشهد سه شنبه 14 دی 95,آیا مدارس تبریز و گیلان و مازندران و خراسان و لرستان و کرج فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس تهران ، بیرجند ، ارومیه، کردستان و ایلام و چالوس فردا سه شنبه 14 دی 95,مدارس کدام استان ها فردا سه شنبه 14 دی تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس 95/10/14,آیا مدارس اهواز سه شنبه 14 دی تعطیل است؟,آیا سه شنبه چهارده دی نود و پنج مدارس تعطیله؟,
وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95 | آیا سه شنبه مدارس تعطیل است؟
آیا فردا سه شنبه 14 دی 95 مدارس تعطیل است؟
کدام مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیل است؟

اطلاعیه برای تعطیلی مدارس در سه شنبه 14 دی 95 صادر نشد.فردا فعالیت مدارس اهواز برقرار است
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مدارس اهواز فردا (14 دی) تعطیل نیست.

محمد تقی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار علمی و آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، درباره وضعیت فعالیت مدارس اهواز باتوجه به ادامه قطعی آب اظهار کرد: بعید می‌دانم این مشکل تا فردا ادامه داشته باشد، اما هنوز آبفای اهواز هیچ اطلاعی در خصوص رفع این مشکل به آموزش و پرورش نداده است.

وی تأکید کرد: فعالیت کلیه مدارس اهواز، فردا (سه شنبه، 14 دی) به روال عادی برقرار است.
منبع:ایسنا

باد آلودگی های تهران را با خود برد/ تعطیلی مدارس منتفی استدر حالی که هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروههای حساس بود، از ساعتی قبل با وزش باد در پایتخت،از آلودگیها در شمال تهران کاسته شده است. 


باد آلودگی های تهران را با خود برد/ تعطیلی مدارس منتفی است
هنوز آلودگی در مرکز و جنوب تهران در شرایط ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد اما پیش بینی می شود با استمرار وزش باد میزان آلودگی در این مناطق هم کاهش یابد. 

گفتنی است با رسیدن شاخص ذرات معلق روی عدد بیش از 150 و استمرار این وضعیت کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تشکیل جلسه داده و در مورد تعطیلی مدارس تصمیم می گیرد. با توجه به کاهش شاخص 
آلودگی این کمیته امروز تشکیل جلسه نخواهد داد. 
منبع: خبرگزاری میزان

آلاینده ها از جمعه بیشتر می شود

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، امروز همچنین بارش برف و باران و وزش باد در برخی از مناطق شمال خوزستان، جنوب شرق لرستان، چهارمحال و بختیاری و خراسان رضوی ادامه خواهد داشت. روز سه شنبه بارش برف و باران و وزش باد در استان خراسان رضوی خواهد بود.
با توجه به شدت بارش ها بر روی زاگرس مرکزی، در استان لرستان احتمال آبگرفتگی معابر عمومی وجود دارد و بارش برف در گردنه های کوهستانی نیز می تواند سبب اختلال در تردد جاده ای شود.
سازمان هواشناسی کشورتوصیه کرده است، هموطنان برای حفظ ایمنی و جلوگیری از خسارات احتمالی در این مناطق اقدام های احتیاطی لازم را به عمل آورند و روزهای دوشنبه و سه شنبه با وزش باد، آلاینده های جوی در شهرهای پرجمعیت و صنعتی به تدریج کاهش خواهد یافت.
با پایداری شرایط جوی بار دیگر از روز جمعه تا یکشنبه هفته آینده شاهد افزایش آلاینده های جوی در شهرهای پرجمعیت و صنعتی خواهیم بود که شرایط ناسالمی را برای گروه های سنی به وجود می آورد.

دمای تهران 5 درجه کاهش می یابد

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان استان طی امروز و دو روز آینده صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
براساس این گزارش امروز در پاره ای نقاط غبار محلی بود که پیش بینی می شود با وزش باد بتدریج از میزان غبار و آلودگی هوا کاسته شود و فردا نیز در بخش های جنوبی و غربی استان تهران در برخی ساعت وزش باد شدید را خواهیم داشت.
در گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، کمینه و بیشینه دمای شهر تهران طی روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب (3 و 14)، (1 و 11) و (0 و 9) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
براساس این گزارشریال مناطق شمیران - اقدسیه و فرودگاه مهرآباد با 16 درجه سانتیگراد و فیروزکوه - امین آباد با 4 درجه سانتیگراد زیر صفر گرمترین و سردترین مناطق استان تهران طی 24 ساعت گذشته بودند.
همچنین در این مدت ایستگاه های آبعلی با 3.6 میلیمتر و دماوند با 1.4 میلیمتر بیشترین و کمترین بارندگی را در استان تهران داشته اند.
منبع: ایرنا

آغاز بارش برف و وزش باد در آذربایجان غربی

مهدی صابری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: هم اکنون شاهد بارش پراکنده در بخشی از آذربایجان غربی هستیم و طبق الگوهای دمایی از امروز دمای هوای استان با شیب ملایم، کاهشی خواهد بود.

وی با اشاره به پیش‌بینی جوی استان طی روزهای آینده، یادآور شد: امروز آسمان استان نیمه ابری و مه آلود خواهد بود و در این میان شاهد روند کاهشی دما در بسیاری از شهرهای استان آذربایجان غربی هستیم.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی با اشاره به شرایط جوی فردا، ادامه داد: فردا آسمان استان نیمه ابری همراه با مه صبحگاهی خواهد بود که این امر نیز به نوبه خود سبب کاهش دید می‌شود.

این مسؤول با بیان اینکه آسمان استان آذربایجان غربی روز دوشنبه نیمه ابری و گاهی ابری خواهد بود، ادامه داد: در این روز شاهد وزش باد همراه با بارش برف نیز خواهیم بود.

صابری با بیان اینکه وزش باد تا اواخر هفته جاری ادامه خواهد یافت، یادآور شد: روز چهارشنبه تا جمعه شاهد وزش باد در اغلب مناطق استان خواهیم بود که به دلیل بارش پراکنده همراه با وزش باد، در برخی مناطق برف‌گیر کولاک به وجود خواهد آمد.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان غربی با بیان اینکه از بعد از ظهر روز جمعه نیز شاهد بارش برف در اغلب مناطق استان خواهیم بود، گفت: پدیده غالب روز جمعه در استان، آسمانی نیمه ابری، وزش باد از بعد از ظهر و بارش پراکنده برف خواهد بود.

این مسؤول بر رعایت نکات ایمنی در زمان رانندگی را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: با توجه به بارش برف در برخی مناطق استان، احتمال لغزندگی جاده نیز وجود دارد.

منبع: فارس


تعطیلی مدارس چاره‌ی کار آلودگی هوا نیست

فرماندار شهرستان تبریز گفت: تعطیلی مدارس چاره‌ی کار آلودگی هوا نیست و تصمیمی اجباری است برای ملاحظه‌ی سلامتی قشر حساس جامعه، ولی می‌بینیم همین تصمیم ناچاری انتظارات دیگری در سایر شهروندان ایجاد می‌کند و تعطیلی ادارات، دانشگاه‌ها و سایر مراکز اداری و آموزشی مطالبه‌ی اقشار دیگر جامعه می‌باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، رحیم شهرتی‌فر در دیدار نمایندگان تشکل‌های مردم نهاد زیست محیطی با بیان این مطلب افزود: بدنه‌ی دولتی به تنهایی نمی‌تواند برنامه های اجتماعی و فرهنگی را در جامعه اجرا کند و گروه‌های مردم نهاد وظیفه‌ی حساسی در خصوص فرهنگ‌سازی و انتقال پیام به قشرهای مختلف جامعه دارند.

رئیس شورای هماهنگی کمیته اضطرار و مدیریت بحران شهرستان تبریز بهترین راه کمک به کاهش آلودگی هوا را همراهی مردم در استفاده حداقلی از خودروهای شخصی و رعایت الگوی صحیح مصرف انرژی دانست و خاطرنشان کرد تک تک شهروندان باید در این خصوص احساس مسئولیت کنند و میبینیم با رعایت نسبی این موارد آلودگی هوا نسبت به زمان مشابه دیروز کاهش داشته است.

فرماندار شهرستان تبریز در پایان ضمن دعوت از تشکل‌های مردم نهاد و انجمن های تاثیرگذار اجتماعی برای همراهی با دستگاه های اجرایی در راستای فرهنگ سازی، آمادگی ادارات شهرستان تبریز را در پذیرش پیشنهادات سازنده و راهکارهای علمی ارائه شده از سوی متخصصین امر اعلام کرد.

منبع: ایسنا


اطلاعیه های دیروز:

تعطیلی مدارس نوبت عصر اهواز به دلیل قطعی آب! در دوشنبه 13 دی 95

مدارس نوبت عصر اهواز به دلیل ادامه قطعی آب تعطیل اعلام شد.

به گزارش فارس، قطعی آب در مناطق غرب اهواز که از شب گذشته تا عصر امروز ادامه خواهد داشت باعث تعطیلی مدارس نوبت تمام مدارس اهواز شد.

اداره کل آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرده با توجه به اهمیت سلامت دانش آموزان و نیاز آنان به آب ترجیح دادیم که تمام مدارس این کلانشهر در نوبت بعد از ظهر تعطیل شوند.

بنا به اعلام شرکت آبفای اهواز با توجه به اشکالات پیش آمده در روند تعمیرات تصفیه خانه آب شماره دو اهواز٬ مناطق غرب اهواز تا ساعت 17 امروز، 13 دی ماه با قطعی و افت فشار آب مواجه هستند.

برخی منابع از احتمال ادامه قطعی آب در اهواز تا فردا خبر می‌دهند.
منبع: فارس


مدارس نوبت عصر تبریز  در دوشنبه 13 دی 95 به علت آلودگی هوا تعطیل شد

به علت آلودگی هوا، مدارس مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه‌ی دوره‌ی اول نواحی پنجگانه تبریز و همچنین مدارس، خسرو شاه و سردرود امروز (دوشنبه) در شیفت بعد ازظهر تعطیل است.

به گزارش ایسنا، تعطیلی مدارس تبریز در شیفت بعد از ظهر، براساس تصمیم کمیته اضطرار ستاد مدیریت بحران شهرستان تبریز و با توجه به تداوم آلودگی و وارونگی هوا و همچنین افزایش میزان آلاینده‌ها به بیش از 160 انجام گرفته است.

 مدارس مقطع متوسطه دوره‌ی دوم نیز بعد از اخذ آزمون، تعطیل شده و مدارس متوسطه دوره‌ی دوم که امتحان نداشته باشند تعطیل خواهند بود و همچنین امتحانات نهایی سر موعد برگزار شده و امتحانات هماهنگ استانی بزرگسالان و آموزش از راه دور نیز سر موعد برگزار می‌شودَ.

به گزارش ایسنا، پیش از این مدارس مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه‌ی دوره‌ی اول نواحی پنجگانه تبریز، خسرو شاه و سردرود در شیفت صبح امروز (دوشنبه ۱۳ دی‌ماه) نیز تعطیل اعلام شده بود.
منبع: ایسنا


تعطیلی مهدکودک ها،پیش دبستان ها و مدارس ابتدایی البرز بجز طالقان

کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان البرز شامگاه یکشنبه در استانداری البرز برگزار شد و به دلیل افزایش غلظت آلاینده ها در هوای استان، تصمیم به تعطیلی مهد کودک ها، پیش دبستان ها و مدارس ابتدایی در شهرستان های کرج، فردیس، نظرآباد، ساوجبلاغ و اشتهارد در نوبت صبح و عصر در روز دوشنبه گرفت.
شاخص آلودگی هوا در روز یکشنبه در کرج مرکز استان البرز به 173 رسید و بر این اساس آلوده ترین کلانشهر کشور بود.
منصور رحمانیان مدیرکل هواشناسی البرز به خبرنگار ایرنا گفت که پایداری هوا بیشتر در شهرهای صنعتی و پرجمعیت استان البرز وجود دارد.
وی بیان داشت: از اواخر وقت روز دوشنبه هفته جاری و اوایل روز سه شنبه به سبب پیش بینی وزش باد از غلظت غبار آلاینده های استان به تدریج کاسته می شود. 
این مسئول دمای سرعت وزش باد برای امروز البرز را20 کیلومتر در ساعت اعلام کرد و گفت:سرعت وزش باد در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری 28 و 36 کیلومتر در ساعت پییش بینی می شودو در برخی مناطق و دامنه های البرز گاهی وزش باد شدید حدود 44کیلومتر در ساعت وجود دارد.
منبع: ایرنا

مدارس تبریز در نوبت صبح فردا دوشنبه 13 دی 95 تعطیل است

به دنبال تداوم آلودگی هوا، فردا مدارس شهرستان تبریز تعطیل اعلام شد.

بر اساس تصمیم کمیته اضطرار ستاد مدیریت بحران شهرستان تبریز؛ به دلیل  تداوم آلودگی، وارونگی هوا و افزایش میزان آلاینده ها به بیش از 160psi، مدارس مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی وو متوسطه‌ی دوره ی اول نواحی پنجگانه تبریز، خسرو شاه و سردرود در شیفت صبح فرداا (دوشنبه ۱۳ دی‌ماه) تعطیل شد.

گفتنی است، مدارس مقطع متوسطه دوره‌ی دوم فردا بعد از اخذ آزمون تعطیل می‌شود و مدارس متوسطه دوره‌ی دوم که امتحان نداشته باشند، تعطیل خواهد بود.

منبع:ایسنا

برچسب ها:وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95 | آِیا سه شنبه مدارس تعطیل است؟,آیا فردا سه شنبه 14 دی 95 مدارس تعطیل است؟,آیا مدارس تهران فردا سه شنبه 14 دی تعطیل است؟,آیا مدارس تبریز فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیله؟,آیا مدارس کرج فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیله؟,وضعیت تعطیلی مدارس تبریز سه شنبه 14 دی 95,اطلاعیه تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95,وضعیت آلودگی هوای تهران و کرج و البرز و تبریز سه شنبه 14 دی 95,اخبار تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95,کدام مدارس فردا سه شنبه 14 دی 95 بر اثر آلودگی هوا تعطیل است؟,بارش برف و سرما و تعطیلی مدارس سه شنبه 14 دی 95,وضعیت تعطیلی مدارس آذربایجان شرقی سه شنبه 14 دی 95,وضعیت تعطیلی مدارس تهران سه شنبه 14 دی,وضعیت تعطیلی مدارس اردبیل و کرج فردا دوشنبه ,آلودگی هوا و تعطیلی مدارس سه شنبه 14 دی,آیا مدارس ارومیه فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیل است؟,بارش برف و وضعیت تعطیلی مدارس سه شنبه 14 دی,خبرهای تعطیلی مدارس در استان ها فردا سه شنبه 14 دی 95,آیا فردا 14 دی مدارس تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس آذربایجان غربی و اصفهان ، همدان و زنجان و چهار محال بختیاری  و کرمانشاه  و مشهد سه شنبه 14 دی 95,آیا مدارس تبریز و گیلان و مازندران و خراسان و لرستان و کرج فردا سه شنبه 14 دی 95 تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس تهران ، بیرجند ، ارومیه، کردستان و ایلام و چالوس فردا سه شنبه 14 دی 95,مدارس کدام استان ها فردا سه شنبه 14 دی تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس 95/10/14,آیا مدارس اهواز سه شنبه 14 دی تعطیل است؟,آیا سه شنبه چهارده دی نود و پنج مدارس تعطیله؟,