وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 15 دی 95 | آیا چهارشنبه مدارس تعطیل است؟,آیا فردا چهارشنبه 15 دی 95 مدارس تعطیل است؟,آیا مدارس تهران فردا چهارشنبه 15 دی تعطیل است؟,آیا مدارس تبریز فردا چهارشنبه 15 دی 95 تعطیله؟,آیا مدارس کرج فردا چهارشنبه 15 دی 95 تعطیله؟,وضعیت تعطیلی مدارس مشهد فردا چهارشنبه 15 دی 95,اطلاعیه تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 15 دی 95,وضعیت آلودگی هوای تهران و کرج و البرز و تبریز چهارشنبه 15 دی 95,اخبار تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 15 دی 95,کدام مدارس فردا چهارشنبه 15 دی 95 بر اثر آلودگی هوا تعطیل است؟,بارش برف و سرما و تعطیلی مدارس چهارشنبه 15 دی 95,وضعیت تعطیلی مدارس آذربایجان شرقی چهارشنبه 15 دی 95,وضعیت تعطیلی مدارس تهران چهارشنبه 15 دی,وضعیت تعطیلی مدارس اردبیل و کرج فردا دوشنبه ,آلودگی هوا و تعطیلی مدارس چهارشنبه 15 دی,آیا مدارس ارومیه فردا چهارشنبه 15 دی 95 تعطیل است؟,بارش برف و وضعیت تعطیلی مدارس چهارشنبه 15 دی,خبرهای تعطیلی مدارس در استان ها فردا چهارشنبه 15 دی 95,آیا فردا 15 دی مدارس تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس آذربایجان غربی و اصفهان ، همدان و زنجان و چهار محال بختیاری  و کرمانشاه  و مشهد چهارشنبه 15 دی 95,آیا مدارس تبریز و گیلان و مازندران و خراسان و لرستان و کرج فردا چهارشنبه 15 دی 95 تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس تهران ، بیرجند ، ارومیه، کردستان و ایلام و چالوس فردا چهارشنبه 15 دی 95,مدارس کدام استان ها فردا چهارشنبه 15 دی تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس 95/10/15,آیا مدارس اهواز چهارشنبه 15 دی تعطیل است؟,آیا چهارشنبه پانزده دی نود و پنج مدارس تعطیله؟,
وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 15 دی 95 | آیا چهارشنبه مدارس تعطیل است؟
آیا مدارس فردا چهارشنبه 15 دی 95 تعطیل است؟
کدام مدارس فردا چهارشنبه 15 دی 95 تعطیل است؟

اطلاعیه برای تعطیلی مدارس در چهارشنبه 15 دی 95 صادر نشد.


بارش برف و باران در برخی استان‌ها +جدول

 بر اساس آخرین داده ها و اطلاعات هواشناسی در روز سه شنبه در شمال شرق بارش باران، وزش باد، در نقاط سردسیر بارش برف و در بخشهایی از مرکز، شرق، دامنه های البرز شرقی بارش پراکنده پیش بینی می شود که از بعدازظهر تنها در بخشهایی از شمال شرق بارش پراکنده رخ خواهد داد.

روز چهارشنبه احتمال بارش پراکنده درارتفاعات شمال غرب و در اوایل شب در ارتفاعات فارس و کهکیلویه و بویر احمد دور از انتظار نیست.

 در سایر مناطق کشوراز روز چهارشنبه تا جمعه پدیده قابل توجهی نخواهیم داشت. در سه روز آینده به ویژه در روز پنجشنبه خلیج فارس مواج می باشد. همچنین در دو روز آینده در پاره ای نقاط جنوب شرق کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود که پدیده گردوخاک دور از انتظار نیست.

آب و هوای مناطق مختلف کشور در یک نگاه
 
نقشه آب و هوا

جدول آب و هوای استان های کشور

بارش برف و باران در برخی نقاط کشور+ جدول
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

بارش برف در محورهای شرقی خراسان شمالی

محمد مشتری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: همه محورهای استان تمام ابری بوده و در محور بجنورد به اسفراین در گردنه اسدلی و همچنین محور بجنورد به  شیروان و محور شیروان به فاروج در شرق این استان همراه با بارش برف پراکنده است.

وی با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان هم گفت: اکنون در همه محورهای استان خراسان شمالی تردد به‌صورت عادی و روان است.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: راهداران هم در قالب طرح زمستانی اداره کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای در خدمت مردم هستند.

خراسان شمالی در مسیر شمال و شرق کشور قرار دارد.

سالانه 20 میلیون نفر از محورهای خراسان شمالی تردد می‌کنند.

منبع: خبرگزاری فارس


بارش برف مناطق سردسیر خراسان رضوی را فرا می گیرد

یحیی قاینی پور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شهرستان های قوچان، درگز، چناران، گلمکان و نیشابور از جمله مناطقی هستند که بارش فراگیر برف را خواهند داشت. 
وی بیان کرد: هم اکنون بارش پراکنده برف در برخی جاده های خراسان رضوی از جمله قوچان و درگز ادامه دارد.
وی گفت: برای نواحی جنوبی خراسان رضوی نیز بارش های رگباری همراه با وزش باد به نسبت شدید تا شدید و در برخی نقاط همراه با گرد و خاک طی امروز و فردا پیش بینی شده است.
قاینی پور ادامه داد: 16 شهرستان خراسان رضوی در 24 ساعت گذشته بارندگی داشته اند که بیشترین آن با 35 میلی متر بارندگی در خواف بوده است.
وی گفت: شهرستان های گناباد و تایباد نیز با 25 میلی متر بارندگی پس از خواف بیشترین ریزش باران را در این مدت داشته اند.
وی با بیان اینکه سردی هوا تا اوایل هفته آینده در این استان ادامه دارد، افزود: بیشینه دمای امروز مشهد هفت درجه سلسیوس پیش بینی شده که فردا یک تا 2 درجه افزایش می یابد.
به گفته وی قوچان با دمای یک درجه زیر صفر و تایباد با دمای 23 درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستان های خراسان رضوی در 24 ساعت گذشته بوده اند.
در این مدت بیشترین سرعت وزش باد در خراسان رضوی مربوط به فریمان با 54 کیلومتر در ساعت گزارش شده است.
منبع: ایرنا

کاهش بارندگی یکی از دلایل آلودگی هوای مشهد

رئیس گروه تحقیقات هواشناسی کاربردی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی یکی از دلایل آلودگی هوای مشهد را کاهش بارندگی‌ها دانست.

سیدجواد رسولی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، یکی از دلایل آلودگی هوای مشهد را کاهش بارندگی‌ها دانست و افزود: عدم بارندگی و پایداری هوا موجب افزایش چشمگیر آلودگی در این شهر شده است

وی با اعلام اینکه نسبت به دوره آماری که مربوط به 30 سال گذشته است نیز 70 درصد کاهش بارندگی داشته‌ایم، عنوان کرد: در طول دوره آماری شاهد 50 میلی‌متر بارش بوده‌ایم که در سال جاری این میزان به 15 میلی‌متر کاهش یافته است در سال گذشته نیز 48.3 میلی‌متر بارش در استان داشته‌ایم.

رسولی از کاهش 69 درصدی بارندگی در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: شهرستان خواف با 97 درصد کاهش شاهد کمترین میزان بارندگی در سال جاری بوده است، شهرستان‌های گناباد و بردسکن نیز با 96 و 89 درصد در رتبه‌های بعدی قرار می‌گیرند.

کاهش 61 درصدی باران در مشهد

رسولی در خصوص کاهش بارندگی در مشهد، تصریح کرد: در این شهر نسبت به دوره آماری شاهد کاهش 63 درصدی هستیم و نسبت به مدت مشابه سال گذشته نیز 61 درصد کاهش بارندگی داشته‌ایم.

رئیس گروه تحقیقات هواشناسی کاربردی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به وضعیت بارش‌ها در فصل زمستان، اظهار کرد: خوشبختانه در این فصل طبق پیش‌بینی‌های طولانی مدت ما میزان بارش‌ها به حد نرمال می‌رسد.

افزایش غلظت آلاینده‌ها از جمعه

احد وظیفه اظهار کرد: بر اساس آخرین داده‌ها و اطلاعات هواشناسی در روز سه‌شنبه 14 دی، در شمال شرق بارش باران و وزش باد، در نقاط سردسیر بارش برف و در بخش‌هایی از مرکز، شرق، دامنه‌های البرز شرقی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود که از بعدازظهر تنها در بخش‌هایی از شمال شرق بارش پراکنده رخ خواهد داد. 
 
وی با بیان اینکه روز چهارشنبه 15 دی، احتمال بارش پراکنده در ارتفاعات شمال غرب و در اوایل شب در ارتفاعات فارس و کهگیلویه و بویر احمد دور از انتظار نیست، گفت: در سایر مناطق کشور از روز چهارشنبه تا جمعه پدیده قابل توجهی نخواهیم داشت. 
 
مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه در سه روز آینده به ویژه در روز پنجشنبه 16 دی، خلیج فارس مواج خواهد بود، افزود: در دو روز آینده در پاره‌ای نقاط جنوب شرق کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش‌بینی می شود که در نتیجه آن پدیده گرد و خاک دور از انتظار نیست. 
 
وظیفه در مورد وضعیت جوی استان تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران در روز چهارشنبه 15 دی، صاف همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای 10 و 2 درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه 16 دی، کمی ابری گاهی وزش باد 9 و منفی 1 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. 
 
این کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه روز گذشته به دلیل وزش باد در ساعاتی هوای تهران پاک شد، گفت: به تدریج از امروز غلظت آلاینده‌ها رو به افزایش خواهد بود فردا نیز وزش باد را خواهیم داشت که مانع انباشت آلاینده‌ها می‌شود اما از روز جمعه افزایش غلظت آلاینده‌ها را پیش‌بینی می‌کنیم به طوری که در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده سطح آلاینده‌ها را به حدی می‌رسد که هوای تهران برای همه گروه‌های سنی ناسالم می‌شود. 
 
به گفته وظیفه، در این روزها جو به سکون نسبی می‌رسد و شرایط را به سمتی می‌برد که آلودگی ناشی از خودروها، منازل و کارخانجات امکان تخلیه شدن پیدا نمی‌کنند و افزایش غلظت آلاینده‌ها رقم می‌خورد.
منبع: ایسنا

برچسب ها:وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 15 دی 95 | آیا چهارشنبه مدارس تعطیل است؟,آیا فردا چهارشنبه 15 دی 95 مدارس تعطیل است؟,آیا مدارس تهران فردا چهارشنبه 15 دی تعطیل است؟,آیا مدارس تبریز فردا چهارشنبه 15 دی 95 تعطیله؟,آیا مدارس کرج فردا چهارشنبه 15 دی 95 تعطیله؟,وضعیت تعطیلی مدارس مشهد فردا چهارشنبه 15 دی 95,اطلاعیه تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 15 دی 95,وضعیت آلودگی هوای تهران و کرج و البرز و تبریز چهارشنبه 15 دی 95,اخبار تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 15 دی 95,کدام مدارس فردا چهارشنبه 15 دی 95 بر اثر آلودگی هوا تعطیل است؟,بارش برف و سرما و تعطیلی مدارس چهارشنبه 15 دی 95,وضعیت تعطیلی مدارس آذربایجان شرقی چهارشنبه 15 دی 95,وضعیت تعطیلی مدارس تهران چهارشنبه 15 دی,وضعیت تعطیلی مدارس اردبیل و کرج فردا دوشنبه ,آلودگی هوا و تعطیلی مدارس چهارشنبه 15 دی,آیا مدارس ارومیه فردا چهارشنبه 15 دی 95 تعطیل است؟,بارش برف و وضعیت تعطیلی مدارس چهارشنبه 15 دی,خبرهای تعطیلی مدارس در استان ها فردا چهارشنبه 15 دی 95,آیا فردا 15 دی مدارس تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس آذربایجان غربی و اصفهان ، همدان و زنجان و چهار محال بختیاری  و کرمانشاه  و مشهد چهارشنبه 15 دی 95,آیا مدارس تبریز و گیلان و مازندران و خراسان و لرستان و کرج فردا چهارشنبه 15 دی 95 تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس تهران ، بیرجند ، ارومیه، کردستان و ایلام و چالوس فردا چهارشنبه 15 دی 95,مدارس کدام استان ها فردا چهارشنبه 15 دی تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس 95/10/15,آیا مدارس اهواز چهارشنبه 15 دی تعطیل است؟,آیا چهارشنبه پانزده دی نود و پنج مدارس تعطیله؟,