وضعیت تعطیلی فردا چهارشنبه 22 دی 95 | آیا مدارس فردا چهارشنبه تعطیل است؟,آیا تهران فردا چهارشنبه 22 دی 95 تعطیل است؟,آیا مدارس فردا 22 دی تعطیل است؟وضعیت تعطیلی مدرارس البرز و کرج فردا چهارشنبه 22 دی 95,آلودگی هوا و تعطیلی مدارس 22 دی 95,آیا مدارس تهران قردا چهارشنبه 22 دی 95 تعطیل است؟,آیا ادرات و دانشگاهها فردا چهارشنبه 22 دی تعطیل است؟,آیا مدارس ارومیه و تبریز فردا چهارشبه 22 دی 95 تعطیل است؟,ایا چهارشنبه بیست دیماه تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی چهارشنبه 22 دی 95 به مناسبت درگذشت آیت الله رفسنجانی,آخرین اخبار تعطیلی چهارشنبه 22 دی 95,آیا فردا تعطیل است؟,آیا چهارشنبه 22 دی 95 به مناسب فوت آیت الله رفسنجانی تعطیله؟,کدام مدارس فردا چهارشنبه 22 دی 95 تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس اصفهان و اراک و مشهد فردا چهارشنبه 22 دی 95,وضعیت تعطیلی ادارات و دانشگاهها و مدارس چهارشنبه 22 دی 95,اطلاعیه های تعطیلی مدارس 22 دی 95
وضعیت تعطیلی فردا چهارشنبه 22 دی 95 | آیا مدارس فردا چهارشنبه تعطیل است؟
آیا فردا چهارشنبه 22 دی 95 تعطیل است؟
کدام مدارس فردا چهارشنبه 22 دی 95 تعطیل است؟

دبیر هیات دولت: فردا، چهارشنبه تعطیل نیست

دبیر هیات دولت در واکنش به برخی شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی چهارشنبه، 22 دی، اعلام کرد که فردا تعطیل نیست و همه ادارات، سازمان‌ها و مدارس فعالیت عادی خود را انجام خواهند داد.

به گزارش ایسنا، حاجی میرزایی، افزود: دولت هیچ تصمیمی مبنی بر تعطیلی روز چهارشنبه(22 دی) اتخاذ نکرده و شایعاتی که در این زمینه منتشر شده است، صحت ندارد.

وی ادامه داد: هیات دولت به مناسبت درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام(ره) و رهبری، در بیانیه‌ای، سه روز عزای عمومی اعلام کرد اما این امر به معنای تعطیلی نیست و فقط امروز - سه‌شنبه-(21 دی) تعطیل بوده است.

وی تصریح کرد: تصمیم دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر لغو امتحانات این دانشگاه در روز چهارشنبه(22 دی) ارتباطی به دولت ندارد.

منبع: ایسنا


فردا تمامی مدارس تهران دایر است
معاون استاندار تهران از دایر بودن همه مدارس شهر تهران در روز چهارشنبه ۲۲ دی ماه خبر داد.
 
حسن کریمی معاون استاندار تهران در خصوص وضعیت آلودگی هوای تهران گفت: میزان غلظت آلاینده های هوا کاهش یافته است.

وی ادامه داد: به این ترتیب تمام مدارس شهر تهران در همه مقاطع فردا دایر خواهد بود.
منبع:خبرگزاری فارسامتحانات نهایی دانش‌آموزان طبق برنامه‌ قبلی، فردا برگزار می‌شود

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش از برگزاری امتحان‌های نهایی دانش آموزان تا 25 دی ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،  عبدالرسول عمادی گفت: باتوجه به تعطیل شدن روز سه شنبه  21 دی ماه از سوی هیئت دولت، در برگزاری امتحان‌های نهایی دانش آموزان هیچ تغییری رخ نداده است.

وی با اشاره به این مطلب که امتحان نهایی دانش آموزان در همه دوره‌های تحصیلی سیر طبیعی خود را طی کرده است ، خاطرنشان کرد: در برنامه امتحان نهایی دانش آموزان برای روز  سه شنبه 21 دی ماه، هیچ برنامه امتحانی وجود نداشته است.

عمادی تاکید کرد: حوزه‌های امتحان نهایی در روز چهارشنبه 22 دی ماه دایر هستند و امتحان‌های نهایی در این روز طبق برنامه قبلی برگزار خواهند شد.

منبع:ایسنااحتمال تعطیلی تهران روز چهارشنبه 
با توجه به برگزاری مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در تهران و تعطیلی روز سه شنبه و همچنین تداوم برنامه‌های گرامی‌داشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در روزهای آتی، اعلام تعطیل رسمی برای روز چهارشنبه مورخ 22 دی ماه در استان تهران قوت گرفته است.

همچنین تداوم آلودگی هوای تهران و عبور شاخص های کنترلی از مرز بحران، تعطیلی روز چهارشنبه در پایتخت را محتمل تر کرده است.

گفتنی است؛ روز سه شنبه در سراسر کشور تعطیل رسمی اعلام شده و برخی نهاد ها و ارگانها مانند دانشگاه آزاد پیشتر روز چهارشنبه را نیز تعطیل اعلام کرده اند
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

هوای تهران همچنان در شرایط ناسالم قرار دارد

 به رغم بارش پراکنده باران در شب گذشته، هوای پایتخت امروز براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت‌ هوای شهر تهران هنوز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه قرار گرفت.

بر این اساس میانگین 24 ساعت گذشته تا ساعت 8 صبح امروز شاخص آلودگی هوا و ذرات کمتر از 2.5 میکرون بر روی عدد 131 قرار گرفت و همچنان هوا برای گروه‌های حساس جامعه از جمله کودکان، سالمندان و بیماران در شرایط ناسالم قرار گرفته است.

در 20 روز گذشته هوای شهر تهران 7 روز در شرایط سالم، 4 روز در شرایط خیلی ناسالم و 9 روز نیز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه بوده است.

هوای تبریز برای بیست و یکمین روز متوالی در زمستان در شرایط ناسالم قرار دارد

داوود قاسم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص آخرین وضعیت شاخص آلودگی هوای تبریز اظهار کرد: امروز شاخص کیفی آلودگی هوا برای تبریز 141 پی اس آی است و در شرایط هوای ناسالم برای گروه‎های حساس است.

وی با بیان اینکه سکون و پایداری جوی هوا امری طبیعی در فصل زمستان است، گفت: امروز بیست و یکمین روز آلودگی هوای تبریز است.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی تأکید کرد: جهت کاهش آلودگی هوای تبریز به همت مردمی نیاز است تا با استفاده از وسائل نقلیه عمومی و مصرف بهینه گاز مصرفی میزان آلودگی هوای تبریز را کاهش داد.

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود تداوم پایداری و سکون جوی هوا تا اواسط هفته آینده ادامه داشته و سپس با حاکمیت شرایط جوی ناپایدار، در برخی ساعات وزش باد شدید و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود و در این صورت میزان آلایندگی کاهش یابد.

قاسم‌زاده خاطرنشان کرد: مهم‌ترین اقدام در زمینه کاهش آلایندگی عمل به توصیه‌های ارائه شده از طرف اداره کل حفظ محیط زیست استان است.

گزارش فارس حاکی است، شاخص آلودگی از 0 تا 50 هوای پاک، از 50 تا 100هوای سالم، از 100 الی 150 هوای ناسالم برای گروه‌های حساس بوده و همچنین از 150 الی 200 نیز بیانگر ناسالم بودن هوا برای تمام گروه‌ها و شاخص آلودگی بیش از 200 نیز وضعیت بحرانی آلودگی هوا را نشان می‌دهد.

منبع: خبرگزاری فارس


کاهش دمای هوا در سراسر کشور از امروز/ پایداری آلودگی هوا در کلانشهرها

محمد اصغری در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: دمای هوا امروز سه شنبه 21 دی  ماه در سراسر  کشور با کاهش همراه خواهد بود اما این کاهش دما در نیمه غربی کشور و همچنین نوار شمالی محسوس تر است.

وی افزود: با توجه به کاهش دمای هوا، توصیه می شود افراد در ترددهای جاده ای خود تجهیزات کافی به همراه داشته باشند.

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به تدوام آلودگی هوا در کلانشهرهای کشور خاطرنشان کرد: در شرایطی که با پایداری نسبی جو مواجه هستیم، امروز نیز در کلانشهرهایی نظیر تهران، کرج، مشهد، اصفهان، ارومیه، تبریز و اراک شاهد تداوم آلودگی هوا خواهیم بود.

اصغری در خصوص نفوذ جریان شمالی در برخی از نقاط کشور اظهارکرد: همان طور که شب گذشته نیز مشاهده شد در برخی از نقاط کشور شاهد بارش باران و برف بودیم و امروز سه شنبه نیز با نفوذ جریان های شمالی در نیمه غربی و نوار شمالی کشور روند بارش ها ادامه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: در سواحل دریای خزر و همچنین ارتفاعات زاگرس مرکزی نیز با شدت بارش ها مواجه خواهیم بود.

منبع:خبرگزاری میزان


استمرار آلودگی و کاهش دما در البرز

منصور رحمانیان روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس تحلیل داده های هواشناسی در این مدت شاهد نفوذ جریان های شمالی و پایداری هوا خواهیم بود که با خود کاهش دما و افزایش غلظت آلاینده ها را در البرز به همراه دارد.
این مسئول خاطر نشان کرد: حداقل و حداکثر دمای هوای امروز البرز بین 2تا 11درجه بالای صفراست و فردا چهارشنبه دمای هوا به 1- تا 10 درجه بالای صفر می رسد.
مدیر کل هواشناسی البرز بابیان اینکه دراین مدت زمان سرعت وزش باد بسیارکم است، گفت: سرعت وزش باد طی 2 روز آینده حدود 20 تا 24 کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.

هوای البرز در وضعیت هشدار است

کیوان رحیمی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس اعلام ایستگاه های سنجش کیفی هوای این استان، شاخص کیفیت هوا از ساعت 9 صبح دیروز تا 9 صبح امروز در شهرستان کرج 152 است. 
وی اظهار داشت: همچنین بر اساس همین گزارش، شاخص کیفی هوا در شهرستان های نظرآباد و ساوجبلاغ نیز به ترتیب 152 و 151 است که در هر 2 این شهرستان نیز هوا برای تمام گروه ها ناسالم و در وضعیت هشدار است. 
وی گفت: شاخص کیفی هوا در شهرستان فردیس نیز 145 و ناسالم برای گروه های حساس است. 
رحیمی افزود: با توجه به تشدید بیماری های قلبی، ریوی و همچنین افزایش علائم تنفسی توصیه می شود افراد مبتلا به بیماری های قلبی یا ریوی، کودکان و سالمندان از فعالیت های طولانی و سنگین خارج از منزل اجتناب ورزند و سایر افراد نیز فعالیت های طولانی و سنگین خارج از منزل را کاهش دهند. 
در بارش باران اسیدی که شب گذشته استان البرز را تحت تاثیر خود قرار داد مدیرکل هواشناسی استان البرز، پیش بینی کرد که با توجه به این بارش ها و نبود وزش باد، غلظت آلاینده ها در سطح استان افزایش یابد. 

منبع: ایرنا

امتحانات چهارشنبه دانشگاه آزاد لغو شد

معاون آموزشی دانشگاه آزاد از لغو امتحانات کلیه مقاطع این دانشگاه در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه( 20، 21 و 22 دی ماه) خبرداد.

به گزارش ایسنا، دکتر حسین زاده لطفی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و رییس محترم هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: امتحانات پایان نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه مورخ بیستم، بیست و یکم و بیست و دوم دی ماه 1395 در تمام واحدها، مراکز و آموزشکده های سما لغو می باشد.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد با بیان اینکه تمام امتحانات از 23 دی ماه به بعد مطابق برنامه ریزی انجام شده برگزار می شود، اظهارکرد: تمام واحدها، مراکز آموزشی، آموزشکده ها و مدارس سما باید امتحانات لغو شده این سه روز را پس از اتمام امتحانات نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 با اطلاع رسانی قبلی به دانشجویان برگزار کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حسین زاده لطفی با اشاره به ابلاغ این بخشنامه، خاطرنشان کرد: مسئول اجرای این بخشنامه به عهده روسای واحدها، مراکز آموزشی و آموزشکده های سمای دانشگاه آزاد اسلامی است.

منبع: ایسنا


برچسب ها:وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 22 دی 95 | آیا چهارشنبه تعطیل است؟,آیا تهران فردا چهارشنبه 22 دی 95 تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدرارس البرز و کرج فردا چهارشنبه 22 دی 95,آلودگی هوا و تعطیلی مدارس 22 دی 95,آیا مدارس تهران قردا چهارشنبه 22 دی 95 تعطیل است؟,آیا ادرات و دانشگاهها فردا چهارشنبه 22 دی تعطیل است؟,آیا مدارس ارومیه و تبریز فردا چهارشبه 22 دی 95 تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی چهارشنبه 22 دی 95 به مناسبت درگذشت آیت الله رفسنجانی,آخرین اخبار تعطیلی چهارشنبه 22 دی 95,آیا چهارشنبه 22 دی 95 به مناسب فوت آیت الله رفسنجانی تعطیله؟,کدام مدارس فردا چهارشنبه 22 دی 95 تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس اصفهان و اراک و مشهد فردا چهارشنبه 22 دی 95,وضعیت تعطیلی ادارات و دانشگاهها و مدارس چهارشنبه 22 دی 95,اطلاعیه های تعطیلی مدارس 22 دی 95