سرگرمی و فال روزانه و مطالب خواندنی

۳۵۸ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

فال روزانه سه شنبه 1 تیر 95

 فال روزانه سه شنبه 1 تیر 1395,فال امروز سه شنبه 1 تیر 95,فال روز دوشنبه 1 تیر 95,فال دوشنبه 31 خرداد 95, فال روزانه 95/04/01,فال روزانه 1 تیر 95,فال فردا سه شنبه 1 تیر 95,فال امروز سه شنبه 1 تیر 95,فال,فال روزانه,فال روز تولد,طالع روز سه شنبه 1 تیر 95,فال یک تیر نود و پنج,فال روزانه, طالع بینی سه شنبه 1 تیر 95, فال 1 تیر 95,فال روزانه 1 تیر 95,

فال روزانه سه شنبه 1 تیر 95
فال روزانه سه شنبه 1 تیر 1395

فال روز 1 تیر - 21 ژوئن برای امروز شما

 

فال روزانه 1 تیر متولدین فروردین ماه

شاید امروز همه سعی کنند که کمک تان کنند، اما اگر تصمیم دارید کاری را که شروع کرده اید به سرانجام برسانید باید به خودتان تکیه کنید. ابتدای روز را با سرعت کم شروع خواهید کرد و بعد به این نتیجه می رسید که باید سریع تر حرکت کنید تا با امواج خروشان همگام شوید. شاید بهتر باشد که اجازه دهید این امواج از شما سبقت بگیرند، پس سعی نکنید چیزی را عوض کنید. اکنون زمان مناسبی برای کارآمدی نیست، بلکه باید کمی به خودتان استراحت بدهید و امروز را کار نکنید.


فال روزانه 1 تیر متولدین اردیبهشت ماه

امروز به وضع ظاهر خود آگاهی دارید. چیزی بپوشید که به شما اعتماد به نفس می دهد تا بتوانید امروز را خوب شروع کنید. اما حواس تان باشد که فقط چیزهای ظاهری نیستند که اهمیت دارند. زیبایی در درون شما ریشه می کند و اگر بتوانید با زیبایی درون تان ارتباط برقرار کنید حتماً خواهید درخشید. آن چه را می خواهید از صمیم قلب بیان کنید تا به هدف تان برسید.

 

فال روزانه 1 تیر متولدین خرداد ماه

هر کار نیمه تمامی را که از گذشته باقی مانده امروز انجام دهید، زیرا ممکن است تصمیم بگیرید که فردا کار کاملاً متفاوت و جدیدی را شروع کنید. برای این که به این امور خاتمه دهید یا تکلیف یک رابطه را روشن کنید باید خودتان را کاملاً به آن هدف بسپارید، حتی اگر تمایل قلبی و علاقه به انجام آن ندارید. اگر نیت خوب داشته باشید این دشواری ها سهل خواهند شد. مصمم باشید و پشتکار به خرج دهید، شاید دیگران با دیدن شما به کمک تان بیایند.


فال روزانه 1 تیر متولدین تیر ماه

اکنون از حمایت و دلگرمی دیگران برخوردارید و اگر احتیاج به کمک داشته باشید به یاری تان خواهند شتافت. البته این حمایت لزوماً به این معنی نیست که باید مشکلی داشته باشید تا کمک تان کنند؛ فقط این که اکنون احساس امنیت می کنید، زیرا می دانید که اگر مشکلی پیش آمد می توانید برای نجات خودتان به آن ها تکیه کنید. اگر امکان اش را داشتید با خانواده و دوستان ترتیب یک فعالیت اجتماعی را بدهید. یک برنامه ی خیلی ساده مثل بیرون غذا خوردن با کسانی که دوست شان دارید می تواند بهترین انتخاب باشد تا چرخش مثبتی در روزتان حاصل شود.


فال روزانه 1 تیر متولدین مرداد ماه

امروز چه بخواهید چه نخواهید در کانون توجه قرار گرفته اید. اکنون می توانید با توجه به روند امور نتیجه ی آن ها را ببینید و همین باعث می شود که با همکاران تان در وضعیت خوبی به سر ببرید، زیرا آن ها همگی به مسئولیت پذیری و لطف شما عنایت دارند. فقط حواس تان باشد که هدف تان را از نظر دور نکنید. سعی نکنید بیش از این نقش تان را برجسته تر کنید و بیشتر مورد توجه قرار بگیرید، فقط در مسیری که پیش می روید بهترین های تان را به نمایش بگذارید.


فال روزانه 1 تیر متولدین شهریور ماه

دیگران به فکر آرزوهای دور و دراز هستند، اما به نظر می رسد که شما اکنون به چیزهای واقعی تر فکر می کنید. از آن جایی که افکارتان در واقعیت شدنی هستند می توانید دست به کار شوید و برای دستیابی به آن ها حرکت کنید. امروز ماه به نهمین خانه در طالع شما وارد شده که مربوط به افکار بزرگ است، پس این فرصت را دارید که به دنبال آن چه در ذهن دارید حرکت کنید. از هر موقعیتی استفاده کنید تا چیزهای جدید یاد بگیرید، مثلاً اطلاعات جالب درباره ی یک فرهنگ یا مکانی که دوست دارید ببینید. بدانید که رویاپردازی زمینه ی واقعیت های پیرامون تان را فراهم می کند.


فال روزانه 1 تیر متولدین مهر ماه

دسیسه ای در اطراف تان در جریان است، به همین خاطر احساس می کنید که باید هر طور شده تصمیمی درباره ی آن بگیرید. خوشبختانه فکرتان خوب کار می کند، اما هنوز بخشی از معما را نتوانسته اید حل کنید. اکنون زمان آن است که فکری به حال این وضعیت بکنید، اما حواس تان باشد که گرفتار توهمات و خیالات باطل نشوید، بلکه همه چیز را با واقعیت مطابقت دهید. رویاپردازی تا زمانی جواب می دهد که بتوانید فرق بین خیال و واقعیت را تشخیص دهید.


فال روزانه 1 تیر متولدین آبان ماه

معمولاً از پیچیدگی های زندگی لذت می برید، اما اکنون به دنبال راهی هستید تا سادگی را تجربه کنید. بد نیست اوقاتی را با کسانی که دوست شان دارید سپری کنید یا این که از خوردن غذاهای عالی و خوشمزه لذت ببرید یا مثلاً خوب بخوابید. اگر واقعاً با همین چیزهای ساده ارضا می شوید پس باید زندگی خیلی ساده تر از این حرف ها باشد. خلاصه این که چیزهای کوچک زندگی امروز می توانند لبخند را بر لبان تان بنشانند.

 

فال روزانه 1 تیر متولدین آذر ماه

امروز باید به سلامت تان توجه کنید، حتی اگر مشکلی ندارید و احساس سلامتی می کنید. بد نیست تغییرات کوچکی در سبک زندگی تان ایجاد کنید، البته تغییراتی که نتایج پایدار به دنبال دارند. اگر به فکر یک برنامه ی ورزشی هستید، مطمئن باشید که همین حالا بهترین فرصت است. اگر می خواهید رژیم غذایی تان را تغییر دهید هیچ زمانی بهتر از امروز نیست. نیازی نیست به چیزهای بزرگ فکر کنید، همین اصلاحات کوچک می توانند در طولانی مدت تأثیر بسزایی را در زندگی شما ایفا کنند.


فال روزانه 1 تیر متولدین دی ماه

به نظر می رسد که امروز افکارتان به سمت ماجراهای عاشقانه تمایل دارند، پس شاید با تضاد عقل و احساس روبرو شوید. اگرچه به چیزهای عاشقانه فکر می کنید و در دنیای خودتان به سر می برید، اما باید حواس تان به دنیای واقعی هم باشد. به این فکر کنید که چگونه می توانید یک شریک خوب در زندگی باشید. تمام توان تان را به کار بگیرید تا به کسی که در نظر دارید نزدیک شوید. اولین قدم این است که احساسات واقعی تان را به او بروز دهید.


فال روزانه 1 تیر متولدین بهمن ماه

امروز گرفتار خیال پردازی شده اید و از دنیای واقعی فاصله گرفته اید. به یاد خاطرات دوران کودکی تان افتاده اید و حال و هوای گذشته در وجودتان زنده شده است. همیشه به گذشته با واقع نگری نگاه می کردید، اما امروز حس و حال آشفته ای دارید. اشکالی ندارد که از این خاطرات لذت ببرید، اما یادتان نرود که در دنیای واقعی هم وظایفی دارید که باید انجام شان دهید.


فال روزانه 1 تیر متولدین اسفند ماه

امروز کارهای زیادی دارید که باید انجام دهید و سرتان حسابی شلوغ است. این قدر کار روی سرتان ریخته که حتی فرصت نفس کشیدن هم ندارید. امروز مثل شعبده بازی شده اید که با توپ های زیادی با مهارت نمایش بازی می کند. راهکاری که به شما پیشنهاد می شود این است که چند قرار ملاقات را به روز دیگری موکول کنید. از شاخ و بال کارها بزنید و کارهایی را که فکر می کنید اضافه اند از برنامه ی تان حذف کنید تا کمی فکر و ذهن تان آرام تر شود.

منبع: سیمرغ seemorgh.com


برچسب ها: فال روزانه سه شنبه 1 تیر 1395,فال امروز سه شنبه 1 تیر 95,فال روز دوشنبه 1 تیر 95,فال دوشنبه 31 خرداد 95, فال روزانه 95/04/01,فال روزانه 1 تیر 95,فال فردا سه شنبه 1 تیر 95,فال امروز سه شنبه 1 تیر 95,فال,فال روزانه,فال روز تولد,طالع روز سه شنبه 1 تیر 95,فال یک تیر نود و پنج,فال روزانه, طالع بینی سه شنبه 1 تیر 95, فال 1 تیر 95,فال روزانه 1 تیر 95,

 فال روزانه سه شنبه 1 تیر 1395,فال امروز سه شنبه 1 تیر 95,فال روز دوشنبه 1 تیر 95,فال دوشنبه 31 خرداد 95, فال روزانه 95/04/01,فال روزانه 1 تیر 95,فال فردا سه شنبه 1 تیر 95,فال امروز سه شنبه 1 تیر 95,فال,فال روزانه,فال روز تولد,طالع روز سه شنبه 1 تیر 95,فال یک تیر نود و پنج,فال روزانه, طالع بینی سه شنبه 1 تیر 95, فال 1 تیر 95,فال روزانه 1 تیر 95,۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ja Si

تیتر و عناوین روزنامه های ورزشی سه شنبه 1 تیر 95

عناوین روزنامه های ورزشی سه شنبه 1 تیر 95,صفحه اول روزنامه های ورزشی امروز 1 تیر 95,روزنامه های ورزشی 01/04/95,تیتر روزنامه های ورزشی سه شنبه 1 تیر 95,روزنامه های ورزشی امروز سه شنبه 1 تیر 95,روزنامه های ورزشی 1 تیر 95,روزنامه های ورزشی امروز سه شنبه,

تیتر و عناوین روزنامه های ورزشی سه شنبه 1 تیر 95

عناوین روزنامه های ورزشی سه شنبه 1 تیر 95

صفحه اول روزنامه های ورزشی امروز 1 تیر 95

روزنامه های ورزشی 01/04/95

تیتر روزنامه های ورزشی سه شنبه 1 تیر 95

روزنامه های ورزشی امروز سه شنبه 1 تیر 95

روزنامه های ورزشی 1 تیر 95

روزنامه های ورزشی امروز سه شنبه

عناوین اخبار روزنامه ابرار ورزشى در روز سه‌شنبه ۱ تیر :

منابع: پیشخوان / cup.ir


برچسب ها:عناوین روزنامه های ورزشی سه شنبه 1 تیر 95,صفحه اول روزنامه های ورزشی امروز 1 تیر 95,روزنامه های ورزشی 01/04/95,تیتر روزنامه های ورزشی سه شنبه 1 تیر 95,روزنامه های ورزشی امروز سه شنبه 1 تیر 95,روزنامه های ورزشی 1 تیر 95,روزنامه های ورزشی امروز سه شنبه,
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ja Si

دانلود قسمت 15 برنامه ماه عسل 95 | 31 خرداد 95

دانلود قسمت 15 برنامه ماه عسل 95 | 31 خرداد 95


دانلود قسمت پانزدهم برنامه ماه عسل دوشنبه 31 خرداد 95 

(قسمت 14: گفتگو با یک هکر زندانی)

کیفیت عالی از UploadBoy – نسخه کم حجم | کیفیت عالی از TrainBit – نسخه کم حجم

[جهت مشاهده اسکرین شات اینجا کلیک کنید]

منبع دانلود:www.doostiha.ir


برچسب ها:دانلود قسمت 15 برنامه ماه عسل دوشنبه 31 خرداد 95, دانلود برنامه ماه عسل 14 رمضان 95,دانلود برنامه ماه عسل 95, ماه عسل 31 خرداد 95,دانلود ماه عسل امروز دوشنبه قسمت 14,دانلود  ماه عسل قسمت 14 رمضان 95, دانلود ماه عسل دوشنبه 31 خرداد 95,دانلودماه عسل احسان علیخانی,ماه عسل 95,قسمت 15 ماه عسل 95


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ja Si

دانلود خندوانه 30 خرداد 95 |آرش برهانی ، حنیف عمران زاده و هاشم بیک زاده

دانلود برنامه خندوانه 30 خرداد 95,دانلود خندوانه 30 خرداد 95 با حضور بازیکنان استقلال,دانلود خندوانه 30 خرداد 95 با حضور آرش برهانی ، حنیف عمران زاده و هاشم بیک زاده ومهدی امیرآبادی,خندوانه با حضور آرش برهانی و حنیف عمران زاده,دانلود خندوانه امشب یکشنبه 30 خرداد 95,دانلود خندوانه دیشب با حضور حنیف عمران زاده,دانلود خندوانه رامبد جوان,خندوانه حنیف عمران زاده,خندوانه یکشنبه,خندوانه برهانی,خندوانه هاشم بیک زاده,خدوانه مهدی امیرآبادی,

دانلود خندوانه 30 خرداد 95 |آرش برهانی ، حنیف عمران زاده و هاشم بیک زاده

دانلود برنامه خندوانه 30 خرداد 95

دانلود خندوانه 30 خرداد 95 با حضور بازیکنان استقلال

دانلود خندوانه 30 خرداد 95 با حضور آرش برهانی حنیف عمران زاده و هاشم بیک زاده ومهدی امیرآبادی

خندوانه با حضور آرش برهانی و حنیف عمران زاده

دانلود خندوانه امشب یکشنبه 30 خرداد 95

دانلود خندوانه دیشب با حضور حنیف عمران زاده

برای دانلود پایین کلیک نمایید:


کیفیت عالی از UploadBoy – نسخه کم حجم | کیفیت عالی از TrainBit – نسخه کم حجم

[جهت مشاهده اسکرین شات این قسمت کلیک کنید]

(نسخه کم حجم بزودی اضافه می شود)

منبع دانلود:www.doostiha.ir

برچسب ها:دانلود برنامه خندوانه 30 خرداد 95,دانلود خندوانه 30 خرداد 95 با حضور بازیکنان استقلال,دانلود خندوانه 30 خرداد 95 با حضور آرش برهانی ، حنیف عمران زاده و هاشم بیک زاده ومهدی امیرآبادی,خندوانه با حضور آرش برهانی و حنیف عمران زاده,دانلود خندوانه امشب یکشنبه 30 خرداد 95,دانلود خندوانه دیشب با حضور حنیف عمران زاده,دانلود خندوانه رامبد جوان,خندوانه حنیف عمران زاده,خندوانه یکشنبه,خندوانه برهانی,خندوانه هاشم بیک زاده,خدوانه مهدی امیرآبادی,

دانلود برنامه خندوانه با حضور آرش برهانی، حنیف عمران زاده، هاشم بیگ زاده و ...

khandevaane.blog.ir/post/280
Translate this page
6 hours ago - سلام خندوانه ای های عزیز. قسمت 65 از فصل سوم برنامه خندوانه راس ساعت 23 روز یکشنبه 30 خرداد 1395 از شبکه نسیم پخش خواهد شد. میهمانان این قسمت ...

دانلود خندوانه 30 خرداد با حضور آرش برهانی، حنیف عمران زاده، هاشم بیگ زاده ...

www.golestan24.com/.../28527-دانلود-خندوانه-خرداد-با-حضور-آرش-...
Translate this page
4 hours ago - دانلود خندوانه با حضور آرش برهانی، حنیف عمران زاده، هاشم بیک زاده، مهدی امیرآبادی (بازیکنان تیم استقلال تهران) و جناب خان.

دانلود خندوانه 30 خرداد | آرش برهانی، حنیف عمران زاده، هاشم بیگ زاده، مهدی ...

nagahan.com/honari/post-798
Translate this page
6 hours ago - دانلود خندوانه 30 خرداد | بازیکنان استقلال تهران + جناب خان ... آرش برهانی در خندوانه - حنیف عمران زاده در خندوانه - هاشم بیگ زاده در خندوانه - مهدی امیرآبادی ...

دانلود خندوانه حنیف عمران زاده، آرش برهانی، بیک زاده و

newplasco.rozblog.com/post/837
Translate this page
دانلود برنامه خندوانه با حضور حنیف عمران زاده، آرش برهانی، هاشم بیک زاده و مهدی ... خندوانه با حضور برهانی عمران زاده بیک زاده و امیرآبادی 27 خرداد 95,دانلود رایگان .... گذشته به برنامه خندوانه رفتند و ... 30 . کنایه برهانی کنار نکونام بیک زاده به استقلالی ها

دانلود رایگان برنامه خندوانه با حضور حنیف عمران زاده، آرش برهانی - خبر ...

90tvnamnak.parsiblog.com/.../دانلود+رایگان+برنامه+خندوانه+با+ح...
Translate this page
2 days ago - جمعه 95 خرداد 28 , ساعت 1:46 عصر. دانلود رایگان برنامه خندوانه برهانی عمران زاده بیک زاده و امیرآبادی, دانلود رایگان خندوانه با حضور برهانی عمران زاده بیک ... خلاصه داستان : حنیف عمران زاده، آرش برهانی، هاشم بیک زاده و مهدی امیرآبادی که حالا می توان آنها را 4 ... زمان و نتیجه نهایی بازی آرژانتین و ونزوئلا 30 خرداد 95 + دانلود
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ja Si

تیتر و عناوین روزنامه های ورزشی دوشنبه 31 خرداد 95

تیتر روزنامه های ورزشی دوشنبه 31 خرداد 95,صفحه اول روزنامه های ورزشی دوشنبه 31 خرداد 95,روزنامه های ورزشی 95/03/31,عناوین روزنامه های ورزشی 31 خرداد 95, روزنامه های ورزشی دوشنبه 31 خرداد 95, روزنامه های ورزشی امروز دوشنبه 31 خرداد 95

تیتر و عناوین روزنامه های ورزشی دوشنبه 31 خرداد 95

تیتر روزنامه های ورزشی دوشنبه 31 خرداد 95

صفحه اول روزنامه های ورزشی دوشنبه 31 خرداد 95

روزنامه های ورزشی 95/03/31

تعناوین روزنامه های ورزشی 31 خرداد 95,

روزنامه های ورزشی دوشنبه 31 خرداد 95

روزنامه های ورزشی امروز دوشنبه 31 خرداد 95

عناوین اخبار روزنامه ابرار ورزشى در روز دوشنبه ۳۱ خرداد :

عناوین اخبار روزنامه ایران ورزشی در روز دوشنبه ۳۱ خرداد : قرارداد بلند با پیرها قرارداد کوتاه‌ با جوان‌ها ؛رمضانی:اعتراض‌هایم به خاطر قلعه‌نویی نیست ؛2 سال گذشته تمام وقت در خدمت استقلال نبودم ؛برانکو: دروغ است، برنامه تیم ملی را به من نداده بودند ؛پرسپولیس بدون ملی‌پوشان به اردو نمی‌رود ؛واگذاری باشگاه به فروشگاه رفاه منتفی است ؛برانکو صلاح بداند، تیم بدون ملی‌پوشان به اردو می‌رود ؛تشکیل جلسات حرفه‌ای‌سازی در باشگاه پرسپولیس ؛جلسه دو ساعته سرپرست پرسپولیس با تاج ؛نریمان‌جهان و آینده‌ مبهم ؛اخوان سرپرست جدید سپاهان ؛مایلی‌کهن: درود به شرف برانکو ؛استقلال و پرسپولیس با هم چه می‌کنند؟ ؛تیموریان از پیکانی‌ها فرصت خواست ؛تصمیم جدید نکو برای حضور در شرق آسیا ؛


عناوین اخبار روزنامه استقلال جوان در روز دوشنبه ۳۱ خرداد :


عناوین اخبار روزنامه پیروزی در روز دوشنبه ۳۱ خرداد :


عناوین اخبار روزنامه خبر ورزشى در روز دوشنبه ۳۱ خرداد :


عناوین اخبار روزنامه گل در روز دوشنبه ۳۱ خرداد :


منابع:پیشخوان/ cup.ir


برچسب ها:تیتر روزنامه های ورزشی دوشنبه 31 خرداد 95,صفحه اول روزنامه های ورزشی دوشنبه 31 خرداد 95,روزنامه های ورزشی 95/03/31,تعناوین روزنامه های ورزشی 31 خرداد 95, روزنامه های ورزشی دوشنبه 31 خرداد 95, روزنامه های ورزشی امروز دوشنبه 31 خرداد 95

تیتر و عناوین روزنامه های ورزشی دوشنبه31 خرداد 1395 | پیشخوان تیتر و ...

newsme.blogsky.com/.../تیتر-و-عناوین-روزنامه-های-ورزشی-دوشن...
Translate this page
6 hours ago - تیتر و عناوین روزنامه‌های ورزشی دوشنبه31 خرداد 1395. روزنامه ابرار ورزشی 31 خرداد ماه 1395. تیتر و عناوین روزنامه‌های ورزشی دوشنبه31 خرداد 1395.

نیم‌ صفحه اول روزنامه‌ های ورزشی امروز 4 خرداد 1395 ، تیتر روزنامه های ورزشی

www.akairan.com/havades-akhbar/sport/varzesh3.html
عناوین روزنامه های ورزشی ,نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی ,تیتر روزنامه های ورزشی,فیلم ورزشی. ... 1394/12/04 - 12:31. خدا داورارو از استقلال نگیره که نگهش داشتن ...

عناوین روزنامه های ورزشی 30 خرداد 95 + عکس - جزقل

jezghel.com/news/sport.../title-of-sport-newspaper-in-30-khordad-9...
Translate this page
1 day ago - عناوین روزنامه های ورزشی 30 خرداد 95,روزنامه ورزشی 30 خرداد 95,عناوین روزنامه ورزشی 30 خرداد 95,تصاویری از روزنامه ورزشی 30 خرداد 95,تیتر روزنامه ورزشی. ... لیست عناوین · عنوان های روزنامه های دوشنبه 31 فروردین 94 + لیست عناوین ...

عناوین مهم روزنامه های امروز،روزنامه های امروز،تیتر روزنامه های امروز ... - بیتوته

www.beytoote.com/news/newspaper/
Translate this page
روزنامه های امروز,تیتر روزنامه های ایران,تیتر روزنامه ها روزنامه های امروز,روزنامه حوادث,تیتر روزنامه های امروز,تیتر روزنامه های ورزشی عناوین روزنامه های امروز. ... عناوین روزنامه های دوشنبه 31 شهریور 1393 ... عناوین روزنامه های پنج شنبه 04 خرداد 1391 ...... تصاویر جذاب و دیدنی روز - یکشنبه 30خرداد 95 ...

تیتر روزنامه های ورزشی 30 خرداد 1395 - توپ 90

www.top90.ir/newspapers/iran-newspapers
Translate this page
صفحه اول روزنامه های ورزشی - تیتر روزنامه های ورزشی.

عناوین روزنامه های امروز 30 خرداد 95 ، صفحه اول روزنامه های یکشنبه - جدید

gahar.ir/newspaper-2/
Translate this page
عناوین روزنامه های امروز,صفحه اول روزنامه ها,تیتر روزنامه,صفحه اول روزنامه های ورزشی ... روزنامه های ورزشی امروز دوشنبه نتیجه بازی چهار شنبه شب رءال یو ونتوس صفحه ...

عناوین روزنامه های ورزشی 31 خرداد 95 دوشنبه | نودفا

90fa.ir/عناوین-روزنامه-های-ورزشی-31-خرداد-95-دوشنب/
Translate this page
9 hours ago - عناوین و تیترهای روزنامه های ورزشی صبح کشور دوشنبه ۳۱ خرداد ۹۵ در این پست شما میتوانید تصویری از صفحه اول مطبوعات ورزشی صبح کشور را ...

مهم ترین عناوین روزنامه های کشور | 30 خرداد 1395 - مجله اینترنتی دلگرم

www.delgarm.com/newspaper-title
Translate this page
13 hours ago - روزنامه های : همشهری - آرمان - اعتماد - کیهان - هفت صبح - مردم سالاری - جام جم - تهران امروز ... عناوین اخبار روزنامه ایران ورزشی در روز یکشنبه‌ ۳۰ خرداد : کاوه ...

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ja Si

دانلود قسمت 14 برنامه ماه عسل 95 | 30 خرداد 95

دانلود قسمت 14 برنامه ماه عسل 95 | 30 خرداد 95


دانلود قسمت 14 برنامه ماه عسل 95 

(قسمت 14: پیرمرد متولد 1298 و پیرزن تنها در روستا)

کیفیت عالی از UploadBoy – نسخه کم حجم | کیفیت عالی از TrainBit – نسخه کم حجم

[جهت مشاهده اسکرین شات اینجا کلیک کنید]

منبع دانلود:www.doostiha.ir


برچسب ها:دانلود قسمت 14 برنامه ماه عسل یکشنبه 30 خرداد 95, دانلود برنامه ماه عسل 13 رمضان 95,دانلود برنامه ماه عسل 95, ماه عسل 30 خرداد 95,دانلود ماه عسل امروز یکشنبه قسمت 14,دانلود  ماه عسل قسمت 13 رمضان 95, دانلود ماه عسل یکشنبه 30 خرداد 95,دانلودماه عسل احسان علیخانی,ماه عسل 95,قسمت 14 ماه عسل 95

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ja Si

فال روزانه دوشنبه 31 خرداد 95

 فال روزانه دوشنبه 31 خرداد 1395,فال امروز دوشنبه 31 خرداد 95,فال روز دوشنبه 31 خرداد 95,فال دوشنبه 31 خرداد 95, فال روزانه 95/03/31,فال روزانه 31 خرداد 95,فال فردا دوشنبه 31 خرداد 95,فال امروز دوشنبه 31 خرداد 95,فال,فال روزانه,فال روز تولد,طالع روز شنبه 31 خرداد 95,فال سی و یک خرداد نود و پنج,فال روزانه, طالع بینی دوشنبه 31 خرداد 95, فال 31 خرداد 95,فال روزانه 31 خرداد 95,

 فال روزانه دوشنبه 31 خرداد 1395,

فال امروز دوشنبه 31 خرداد 95,

فال روز دوشنبه 31 خرداد 95,

فال دوشنبه 31 خرداد 95,

 فال روزانه 95/03/31 | فال روزانه 31 خرداد 95,

فال روزانه دوشنبه 31 خرداد 1395

فال روز 31 خرداد - 20 ژوئن برای امروز شما فال روزانه 31 خرداد متولدین فروردین ماه

شاید احساس کنید که واقعیت های پیرامون تان کنترل امور را به دست گرفته اند و اکنون فشار زیادی را به شما وارد می کنند. اهداف و آرزوهای دور و درازی در سر دارید، اما مسیری که عقل به شما نشان می دهد آن چیزی نیست که احساس تان به شما می گوید. نیازی نیست که این تضاد درونی را آشکار کنید، مدتی دیگر هم صبر کنید و افکارتان را پیش خودتان نگه دارید. چند هفته ی آینده را تمرین کنید تا یاد بگیرید که به ندای درون تان گوش دهید.

 فال روزانه 31 خرداد متولدین اردیبهشت ماه

معمولاً فکر و عقل تان خوب کار می کند، اما امروز به نظر می رسد که گرفتار افکار ناخودآگاه شده اید. رویاپردازی های تان دیگر دست خودتان نیست، شاید حتی بتوانید به خودتان بقبولانید که این افکار واقعی هستند. پیشرفتی که حاصل کرده اید باعث شده به همه چیز با دید مثبت نگاه کنید، اما بدانید که هرچه زودتر با واقعیت ها روبرو شوید برای تان بهتر است. در نهایت به مقصد مورد نظر خواهید رسید، اما کمی طول می کشد و به سادگی امکان پذیر نیست. تا آخر هفته اراده ی تان قوی تر خواهد شد و می توانید با هر مانعی که پیش روی تان قرار گرفت مبارزه کنید.

فال روزانه 31 خرداد متولدین خرداد ماه

اکنون سرشار از انرژی هستید و از این بابت خوشحال اید. اما مشکل این جاست که دارید به سمت یک مانع بزرگ حرکت می کنید و خودتان خبر ندارید. برای این که آگاهانه حرکت کنید و واقعیت های پیرامون تان را ببینید باید از سرعت تان کم کنید. کمی محتاط تر عمل کنید تا بعداً با موانع بزرگ روبرو نشوید. چشمان تان را باز کنید و همه چیز را به دقت از نظر بگذرانید. یادتان باشد که اگر چیزی توجه تان را جلب کرد حتماً توقف کنید.

 فال روزانه 31 خرداد متولدین تیر ماه

مشکلی که امروز با آن مواجه هستید قبلاً هم چندین بار گریبان تان را گرفته بود. وقتی مشکلی بروز می کند آیا احساسات تان را مخفی می کنید و با اتفاقات همگام می شوید؟ یا یک سؤال دیگر، آیا بهتر نیست وقتی احتمال مخالفت با شما وجود دارد احساسات و خواسته های قلبی تان را بیان کنید؟ اکنون به شما توصیه می شود که احساسات تان را بروز دهید و خیلی به این فکر نکنید که قرار است کدام یک از احساسات و افکارتان را بازگو کنید. بدانید که هرچه بگویید در نهایت تأثیر قابل توجهی بر روابط تان خواهد گذاشت.

 فال روزانه 31 خرداد متولدین مرداد ماه

اگر امروز همین طور ناگهانی شروع به صحبت درباره ی احساسات تان کنید مطمئن باشید که به دردسر خواهید افتاد. ممکن است با حرف های تان کسی را که عاشقانه دوست اش دارید ناراحت کنید و باعث شوید که عکس العمل شدیدی نشان دهد. اما اگر به تدریج وارد عمل شوید نتایجی حاصل می شود که به نفع هر دو طرف است. یادتان باشد که اکنون وقت سکوت کردن نیست، خطر کنید و ببینید چه پیش می آید.

 فال روزانه 31 خرداد متولدین شهریور ماه

وقتی در گرداب احساسات غوطه می خورید تمایل دارید که از تجزیه و تحلیل منطقی استفاده کنید تا از این مخمصه خلاص شوید. اما فعلاً به شما توصیه می شود که کمی به احساسات تان اطمینان کنید، زیرا وقت کافی برای بررسی منطقی همه ی آن ها وجود ندارد. تنها چیزی که اکنون به آن نیاز دارید کمک گرفتن از حس ششم تان و فقط کمی منطق است.

 فال روزانه 31 خرداد متولدین مهر ماه

اگر امروز احساسات تان را آشکار کنید معلوم نیست به کجاها کشیده خواهید شد و هر لحظه باید آماده ی بروز یک اتفاق غیرمنتظره باشید. هرچه قدر هم سیاست به خرج دهید چیزی درست نمی شود و فقط وقت تلف کردن است. شاید حتی سعی کنید که امروز حس خوبی به دیگران منتقل کنید، اما بدانید که این کار شما اصلاً ربطی به لطف و مهربانی ندارد. اکنون زمان آن رسیده که حرکتی از خودتان نشان دهید و از آرزوهای تان فراتر بروید.

 فال روزانه 31 خرداد متولدین آبان ماه

روابط عاشقانه ی شما اکنون متزلزل اند. اکنون باید تصمیم بگیرید که آیا یک لذت زودگذر را می خواهید یا یک رابطه ی بادوام را. خوشبختانه می توانید هر دوی این انتخاب ها را با هم داشته باشید، اما باید با احتیاط حرکت کنید. به مسیرتان ادامه دهید و به دنبال خواسته های قلبی تان باشید. اما یادتان باشد که اقداماتی که اکنون در پیش می گیرید می توانند نتایج مهمی به همراه داشته باشند. پس همه ی جوانب را بررسی کنید و راه تعادل را در پیش بگیرید.

 فال روزانه 31 خرداد متولدین آذر ماه

اتفاقات غیرمنتظره فشار زیادی به شما وارد می کنند و ماجراهایی را در روابط تان رقم می زنند که خوشایند شما نیست. اما اجازه ندهید که این پیشامدهای منفی مانع ادامه ی رابطه ی شما با فرد مورد علاقه ی تان شوند. هرچه قدر سعی کنید از این اتفاقات دوری کنید مطمئن باشید که با شدت بیشتری اتفاق خواهند افتاد. سعی کنید با چیزهایی که قابل پیش بینی نیستند کنار بیایید تا راحت تر این مسیر را طی کنید.

فال روزانه 31 خرداد متولدین دی ماه

اکنون باید دقیقاً بررسی کنید که از دیگران چه انتظاراتی دارید و این که می توانید به چه چیزهایی واقعاً دست پیدا کنید. از یک چیز می توانید مطمئن باشید، اکنون روابط تان وارد مرحله ی دگردیسی شده اند. پس سعی نکنید که همه چیز را همان طور که هست نگه دارید. یادتان باشد که با این مقاومت بی مورد فقط برای خودتان مانع تراشی می کنید، باید نسبت به فرصت های جدید مشتاق باشید تا واقعیتی دیگر را برای خود رقم بزنید.

 فال روزانه 31 خرداد متولدین بهمن ماه

اکنون می توانید بدون این که احساسی عمل کنید آینده ی خود را بررسی نمایید و به فرصت هایی که پیش روی تان قرار دارند فکر کنید. بهتر است به ارزیابی خاطرات گذشته بپردازید. از این که دوباره به اتفاقات گذشته فکر کنید ترس نداشته باشید، یک بار و برای همیشه تکلیف این خاطرات را روشن کنید. شاید این کار چند روزی طول بکشد، اما ارزش اش را دارد. افکارتان را سر و سامان دهید تا بتوانید با انرژی تازه با اتفاقات هیجان انگیز پیش رو مواجه شوید.

فال روزانه 31 خرداد متولدین اسفند ماه

شک و تردید را کنار بگذارید، اکنون زمان آن رسیده که یک تصمیم درست و واقعی برای رسیدن به چیزی که می خواهید بگیرید. اما حواس تان باشد که محتاطانه عمل کنید، یعنی در به نمایش گذاشتن موضع تان بیش از حد سرسختی نشان ندهید تا آشوب درست نشود. نقش قربانی را هم بازی نکنید، زیرا برای رسیدن به مقصودتان اصلاً کمک تان نخواهد کرد. در عوض به دیگران اجازه دهید تا از خواسته های تان مطلع شوند و این که حرف های تان را از صمیم قلب و با صداقت بزنید.


منبع: سیمرغ seemorgh.com


برچسب ها: فال روزانه دوشنبه 31 خرداد 1395,فال امروز دوشنبه 31 خرداد 95,فال روز دوشنبه 31 خرداد 95,فال دوشنبه 31 خرداد 95, فال روزانه 95/03/31,فال روزانه 31 خرداد 95,فال فردا دوشنبه 31 خرداد 95,فال امروز دوشنبه 31 خرداد 95,فال,فال روزانه,فال روز تولد,طالع روز شنبه 31 خرداد 95,فال سی و یک خرداد نود و پنج,فال روزانه, طالع بینی دوشنبه 31 خرداد 95, فال 31 خرداد 95,فال روزانه 31 خرداد 95,

فال روزانه دوشنبه 31 خرداد 95 - ویکی‌پدیا

wikipedia.nasrblog.com/فال-روز-دوشنبه-31-خرداد-1395.html
Translate this page
6 hours ago - فال روزانه دوشنبه 31 خرداد 1395,فال فردا دوشنبه 31 خرداد 95 ,فال 31 خرداد 1395,فال روزانه دوشنبه 31 خرداد 95,فال روزانه 95/3/31,فال 31 خرداد 1395 ...

فال روزانه دوشنبه 31 خرداد 95 - کلبه نیوز

www.kolbenews.ir/post/712/فال-روز-دوشنبه-31-خرداد-1395.html
Translate this page
فال روزانه دوشنبه 31 خرداد 1395, فال فردا 31 خرداد 95 ,فال 31 خرداد 95,فال روزانه 31 خرداد 95,فال روزانه 95/3/31,فال 31 خرداد 1395,طالع بینی روزانه… آخرین ارسال های ...

فال روز دوشنبه 31 خرداد 95 | دانلود با لینک مستقیم

fun.iranoo.ir/2016/06/18/فال-روز-دوشنبه-31-خرداد-95/
Translate this page
1 day ago - فال روز دوشنبه 31 خرداد 95 ,. فال 31 خرداد 95,فال روزانه خرداد 31 خرداد 95,فال روزانه 95/3/31,. فال 31 خرداد 1395,طالع بینی روزانه خرداد 31 خرداد 95,.

فال امروز شما یکشنبه 30 خرداد 95،فال روزانه بر اساس تاریخ تولد - آکاایران

www.akairan.com/talebini/fale-roozaneh/falroozaneh.html
Translate this page
فال,فال تاروت,فال چینی,فال ازدواج,فال عشق,فال عطسه,فال رنگها فال,فال امروز,فال روزانه,فال روز,فال حافظ روزانه ... 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... فال امروز شما یکشنبه 30 خرداد 95،فال روزانه بر اساس تاریخ تولد ..... فال امروز شما دوشنبه 30 فروردین 89 - آکا ...

فال روزانه دوشنبه 31 خرداد 95 - مرجع فال ایران

www.omen-good.ir/tag/فال-روزانه-دوشنبه-31-خرداد-95
Translate this page
فال روز 31 خرداد 95,فال روزانه 31 خرداد 95,فال امروز 31 خرداد 95,فال روز دوشنبه 31 خرداد 95,فال روزانه دوشنبه 31 خرداد 95,فال امروز دوشنبه 31 خرداد 95,فال روز,فال روزانه ...

فال روز دوشنبه 31 خرداد 95 - بلاگ خوان

astarinha.rzb.ar7.ir/post505504.html
Translate this page
7 hours ago - فال روز 31 خرداد 95,فال روزانه 31 خرداد 95,فال امروز 31 خرداد 95,فال روز دوشنبه 31 خرداد 95,فال روزانه دوشنبه 31 خرداد 95,فال امروز دوشنبه 31 خرداد 95 ...
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ja Si

دانلود دورهمی 29 خرداد 95 | صمد نیکخواه بهرامی

دانلود دورهمی شنبه 29 خرداد 95,دانلود دورهمی با حضور  صمد نیکخواه بهرامی 29 خرداد 95,دورهمی صمد نیکخواه بهرامی,دورهمی 29 خرداد 95, دورهمی صمد نیکخواه بهرامی,دورهمی مهران مدیری,دورهمی با حضور صمد نیکخواه بهرامی 29 شهریور 95,

دانلود دورهمی 29 خرداد 95 | صمد نیکخواه بهرامی

دانلود دورهمی شنبه 29 خرداد 95

(قسمت 34 گفتگو با صمد نیکخواه بهرامی)

کیفیت عالی از UploadBoy – نسخه کم حجم | کیفیت عالی از TrainBit – نسخه کم حجم

[جهت مشاهده اسکرین شات این قسمت کلیک کنید]

منبع دانلود:www.doostiha.ir


برچسب ها:دانلود دورهمی شنبه 29 خرداد 95,دانلود دورهمی با حضور  صمد نیکخواه بهرامی 29 خرداد 95,دورهمی صمد نیکخواه بهرامی,دورهمی 29 خرداد 95, دورهمی صمد نیکخواه بهرامی,دورهمی مهران مدیری,دورهمی با حضور صمد نیکخواه بهرامی 29 شهریور 95,

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ja Si

تیتر و عناوین روزنامه های ورزشی یکشنبه 30 خرداد 95

تیتر روزنامه های ورزشی یکشنبه 30 خرداد 95,صفحه اول روزنامه های ورزشی یکشنبه 30 خرداد 95,روزنامه های ورزشی امروز 95/03/30,عناوین روزنامه های ورزشی یکشنبه 30 خرداد 95,روزنامه های ورزشی 30 خرداد 95, روزنامه های ورزشی یکشنبه 30 خرداد 95,

تیتر و عناوین روزنامه های ورزشی یکشنبه 30 خرداد 95

تیتر روزنامه های ورزشی یکشنبه 30 خرداد 95

صفحه اول روزنامه های ورزشی یکشنبه 30 خرداد 95

روزنامه های ورزشی امروز 95/03/30

عناوین روزنامه های ورزشی یکشنبه 30 خرداد 95

روزنامه های ورزشی 30 خرداد 95

 روزنامه های ورزشی یکشنبه 30 خرداد 95,


عناوین اخبار روزنامه ابرار ورزشى در روز یکشنبه‌ ۳۰ خرداد :


عناوین اخبار روزنامه ایران ورزشی در روز یکشنبه‌ ۳۰ خرداد : کاوه - پرسپولیس منتفی شد ؛وضعیت خوابگاه خوب نیست ؛حسینی: با بمب و ترقه نمی‌توان قهرمان ‌شد ؛تراکتورسازی در راه استیل آذین؟ ؛سیدجلال به پرسپولیس آمد اما تمرین نکرد ؛درخواست هواداران طاهری:بازیکن بی‌تعصب نخرید ؛شیاطین سرخ از خواب بیدار شدند ؛آنها تیم ملی را گروگان گرفته‌اند ؛عکس‌های دردناک، سوال‌های بی پاسخ ؛اعضای جدید هیات‌مدیره سرخابی ها انتخاب شدند ؛گرشاسبی جای افشارزاده را گرفت ؛حسینی: با بمب و ترقه نمی‌توان قهرمان ‌شد ؛ پیش‌نویس قرارداد کریم باقری آماده شد ؛نوراللهی: مهم نیست چه بازیکنی می‌رود و می‌آید ؛دو پرسپولیسی به پیکان پیوستند ؛احتمال لغو اردوی اروپایی پرسپولیس ؛


عناوین اخبار روزنامه پیروزی در روز یکشنبه‌ ۳۰ خرداد :


عناوین اخبار روزنامه شوت در روز یکشنبه‌ ۳۰ خرداد :


عناوین اخبار روزنامه گل در روز یکشنبه‌ ۳۰ خرداد :


عناوین اخبار روزنامه هدف در روز یکشنبه‌ ۳۰ خرداد :


عناوین اخبار روزنامه نود در روز یکشنبه‌ ۳۰ خرداد :


منبع: پیشخوان

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ja Si

فال روزانه یکشنبه 30 خرداد95

 فال روزانه یکشنبه 30 خرداد 1395,فال امروز یکشنبه 30 خرداد 95,فال روز یکشنبه 30 خرداد 95,فال یکشنبه 30 خرداد 95, فال روزانه 95/03/30,فال روزانه 30 خرداد 95,فال فردا یکشنبه 30 خرداد 95,فال امروز یکشنبه 30 خرداد 95,فال,فال روزانه,فال روز تولد,طالع روز شنبه 30 خرداد 95,فال سی خرداد نود و پنج,فال روزانه, طالع بینی یکشنبه 30 خرداد 95, فال 30 خرداد 95,فال روزانه 30 خرداد 95,

فال روزانه یکشنبه 30 خرداد95,

فال امروز یکشنبه 30 خرداد 95,

فال روز یکشنبه 30 خرداد 95,

فال یکشنبه 30 خرداد 95,

 فال روزانه 95/03/30,

فال روزانه 30 خرداد 95,

فال روزانه یکشنبه 30 خرداد 1395

فال روز 30 خرداد - 19 ژوئن برای امروز شما


فال روزانه 30 خرداد متولدین فروردین ماه

وسوسه شده اید که خطر کنید، یعنی ممکن است برای این که به نتیجه ی دلخواه تان برسید زمین و زمان را به هم بریزید. شاید احساس کنید که اکنون با یک وضعیت اضطراری روبرو هستید، پس باید خودتان را خوب آماده کنید تا از سرعت لازم برخوردار باشید. با هرکسی که مانع راه تان شد برخورد کنید، زیرا ضرورت و سرعتی که احساس می کنید در نهایت به موفقیت خواهد انجامید. فقط یادتان باشد که همه چیز دوره ای است، تا هفته ی آینده این افزایش انرژی فروکش خواهد کرد. تا زمانی که انرژی در اوج است از آن نهایت استفاده را ببرید.


فال روزانه 30 خرداد متولدین اردیبهشت ماه

امروز را با یک آرامش نسبی شروع خواهید کرد، اما به هنگام غروب دیگر از منطقه ی ایمن احساسات تان خارج شده اید. خوشبختانه می توانید فرصتی پیدا کنید تا دوباره به آرامش قبل بازگردید، اما فعلاً تمرین کنید تا انعطاف پذیر باشید. به نظر می رسد که قطار زندگی سرعت گرفته و تا زمانی که بایستد سعی کنید خودتان را به چیزی آویزان کنید. بر ترس و تردیدی که به سراغ تان آمده غلبه کنید تا بتوانید از زندگی لذت ببرید و هر لحظه آماده ی اتفاقات غیرمنتظره باشید.


فال روزانه 30 خرداد متولدین خرداد ماه

امروز هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. هر حدس و گمانی که بزنید ممکن است برعکس آن اتفاق بیفتد. به نظر می رسد که هیچ چیز در دنیا قرار نیست حمایت تان کند. سعی کنید خیلی سریع خودتان را با چیزهایی که نمی توانید تغییرشان دهید وفق دهید. البته می توانید چیزهایی را که در کنترل تان هستند به فرمان درآورید. اما هر تصمیمی که می گیرید فقط حواس تان باشد که بیش از این به پیچیدگی های امروز دامن نزنید.


فال روزانه 30 خرداد متولدین تیر ماه

مشغله های زیادی دارید و احساس آشفتگی می کنید. به نظر می رسد که تلاش های تان در فرونشاندن این آشفتگی ها موفقیت آمیز نبوده است. بدانید که نمی توانید همه ی مشکلات تان را یک باره حل کنید، اما باید همه ی آن ها را در نظر داشته باشید. مشکلات پنهان و سرکوب شده امروز بروز خواهند کرد. اگر به دنبال فرصت مناسبی برای اعمال تغییرات هستید از همین الآن دست به کار شوید، امروز بهترین فرصت ممکن است.


فال روزانه 30 خرداد متولدین مرداد ماه

به نظر می رسد که امروز از دنده ی چپ بیدار شده اید و کارهای زیادی هم برای انجام دادن دارید. بهتر است اول به انجام کارهای همیشگی روزمره مشغول شوید. احساسات پنهان و سرکوب شده منشأ مشکلات کنونی شما هستند. البته فقط با یک مشکل روبرو نیستید، مجموعه از مشکلات هستند که توجه شما را می طلبند. پس تا جایی که می توانید فکرتان را متمرکز کنید و تک تک آن ها را حل کنید. بد نیست کمی هم شوخ طبعی به خرج دهید تا در این مسیر خسته نشوید.


فال روزانه 30 خرداد متولدین شهریور ماه

کارهای زیادی دارید که باید انجام دهید و این مشغله ها نشان دهنده ی فعالیت های ذهنی شما هستند که اکنون سرعت گرفته اند، اما این وضعیت پر تب و تاب قرار نیست به این زودی ها فروکش کند. نگران شده اید که مبادا کنترل امور از دست تان خارج شود، اما بدانید که بهترین راهکار این است که بگذارید همه چیز به روال خودش اتفاق بیفتد. اگر بیش از حد سعی کنید که در این امور دخالت کنید فقط همه چیز را بدتر را خواهید کرد. می توانید راه های خلاقانه ای پیدا کنید تا مهارت های منحصر به فردتان را به نمایش بگذارید. به خودتان اطمینان کنید تا به بهترین ها برسید.


فال روزانه 30 خرداد متولدین مهر ماه

مشغله های زیادی دارید و نمی توانید مسئولیت های تان را نادیده بگیرید. اما بدانید که امروز هرچه قدر هم تلاش کنید باز هم نمی توانید به تمام وظایف تان عمل کنید. این کارهای نیمه تمام مثل یک اژدهای چند سر شده اند که وقتی یک سر را قطع می کنید هزاران سر دیگر رشد می کنند. سعی کنید کمی کارها را ساده تر بگیرید تا از این بحران خارج شوید. سعی کنید از این ماجراها مضطرب و نگران نشوید. حتی اگر امروز نتوانستید همه ی کارهای تان را تمام کنید، بدانید که فردا هم به اندازه ی کافی فرصت خواهید داشت.


فال روزانه 30 خرداد متولدین آبان ماه

امروز می توانید از انجام کارهایی که دوست دارید لذت ببرید، مثلاً جستوجوی ناشناخته های زندگی. بدانید که مشکل فعلی شما آن قدرها هم که فکر می کنید جدی نیست. سعی نکنید مثل یک قهرمان ظاهر شوید، زیرا نمی شود همه ی مشکلات را به تنهایی حل کرد. اصلاً نیازی نیست که اکنون این قدر پی این مشکل را بگیرید. در عوض سعی کنید همین طور که به مسیرتان ادامه می دهید به تدریج اطلاعات جمع آوری کنید تا به راه حل درست برسید.


فال روزانه 30 خرداد متولدین آذر ماه

به نظر می رسد که امروز دنیا با شما مهربان تر شده است. شاید نوعی احساسات معنوی را تجربه کنید که خارج از حدود طبیعی اند. اما ممکن است این مثبت نگری شما با تهدید مواجه شود و اگر سرسختی نشان دهید نمی توانید این مانع را از سر راه بردارید. سعی کنید نسبت به تغییرات انعطاف پذیر باشید و بدانید که به این ترتیب همه چیز بهتر از قبل خواهد شد. مهم ترین نکته ی امروز همین انعطاف پذیری نسبت به اتفاقات غیرقابل پیش بینی است که می تواند یار و یاورتان در مسیر موفقیت باشد.


فال روزانه 30 خرداد متولدین دی ماه

سعی کنید وظایف تان را هرچه زودتر انجام دهید، به این ترتیب فرصت کافی پیدا می کنید تا بقیه ی روز را به فعالیت های خلاقانه مشغول شوید. مدت ها بود که برای این فرصت خیال پردازی کرده بودید. حالا که زمان اش فرارسیده باید کاری را انجام دهید که خوشحال تان می کند. به دنبال رویاهای تان حرکت کنید و از قید و بند کارهای تکراری روزمره خارج شوید تا بتوانید از لحظه لحظه های زندگی تان لذت ببرید.


فال روزانه 30 خرداد متولدین بهمن ماه

امروز ممکن است کم کم متوجه شوید که نمی توانید بعضی چیزها را تغییر دهید و همین باعث ناراحتی تان خواهد شد. به نظر می رسد که بین ارزش هایی که باورشان دارید و کاری که تصمیم گرفته اید انجام اش دهید اختلاف وجود دارد. به مسیرتان ادامه دهید و راهی پیدا کنید تا خودتان و احساساتان را بیان کنید. شاید در آخر متوجه شوید که دیگر آن آدم قبل نیستید، زیرا تجربیات زندگی شما را پخته کرده خواهد کرد.


فال روزانه 30 خرداد متولدین اسفند ماه

اکنون با فعالیت های بی شماری در زندگی روبرو هستید. به نظر می رسد که خیال پردازی هم می کنید و حالا می توانید از این رویاپردازی ها شاد شوید. اما یادتان نرود که باید یک حرکتی هم بکنید. می توانید به موسیقی های آرامش بخش گوش کنید تا جسم و روح تان تازه شود، به طبیعت گردی بروید یا مثلاً دوش آب گرم بگیرید. هر کاری که می کنید قفط به این نکته توجه داشته باشید که با خودتان مهربان باشید.


منبع: سیمرغ seemorgh.com

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ja Si

ابزار وبمستر